Zgłoś uwagę

15 000 złotych dla najlepszych pomysłów na miasto przyszłości

Zapraszamy do udziału w konkursie „FutuWro”, w ramach którego wybierzemy trzy projekty, które staną się częścią programu Miasto Przyszłości / Laboratorium Wrocław realizowanego w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wroclaw 2016. Wybrane pomysły pomożemy zorganizować - każdy z nich dofinansujemy kwotą 15 000 złotych!

Chcemy, byście w „FutuWro” otworzyli się na swoją własną wizję przyszłości – nie narzucamy więc żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o temat czy formę działania. Ważne tylko, by zgłaszane pomysły inspirowały się Wrocławiem jako miejscem, w którym już dziś zobaczyć i dotknąć możemy tego, jak będą wyglądały przyszłe miasta. Miasto Przyszłości / Laboratorium Wrocław ma stać się dla wrocławian platformą aktywności kulturalnych, dzięki którym stworzymy - wspólną, choć różnorodną - wizję przyszłości Wrocławia.

Konkurs ma charakter otwarty i interdyscyplinarny – jego założenia nie ograniczają rodzaju działań kulturalnych, nie determinują też jakiej dyscypliny artystycznej projekt powinien dotyczyć. Zgłaszane pomysły powinny jednak w jak najpełniejszy sposób realizować ideę Wrocławia jako miasta–laboratorium przyszłości. Do udziału w „FutuWro” zapraszamy wszystkie podmioty zaangażowane w działalność kulturalną, artystyczną czy naukową działające na terenie Polski. Uczestnikami konkursu mogą stać się zarówno osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy, jak i np. spółdzielnie socjalne czy grupy nieformalne.  Pomysły możecie zgłaszać wypełniając formularz dostępny na stronie www.MiastoPrzyszlosci.wroclaw.pl i przesyłając go pocztą elektroniczną na adres: miasto.przyszlosci@wroclaw2016.pl do 30 czerwca 2016 roku.

Szczegółowego informacje oraz regulamin konkursu dostępne na stronie programu www.MiastoPrzyszlosci.wroclaw.pl oraz na Facebooku programu Miasto Przyszłości / Laboratorium Wrocław.
 
#dozobaczeniawprzyszłości

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

konkurs futuwro

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail