Zgłoś uwagę

3-Majówka

2 maja - 3 maja 2016
Pergola, Hala Stulecia


Co roku w długi weekend w samym sercu Wrocławia występują zespoły z czołówek ogólnopolskich list przebojów, weterani scen rockowych i wschodzące gwiazdy. Ideą festiwalu oprócz prezentacji najlepszych artystów jest budowanie tożsamości młodych Polaków i świętowanie ważnych świąt (Święto Flagi, Święto Narodowe Trzeciego Maja) w radosnej atmosferze.

W roku 2016 planowany jest dodatkowo dzień z gwiazdami europejskiej i światowej sceny oraz wspólne występy – duety zaproszonych gwiazd. Na dwóch scenach wystąpi czołówka gwiazd polskiej sceny takie jak zespół Kult oraz specjalni goście z zagranicy. Na przyjezdnych widzów czeka festiwalowe pole namiotowe. Uwielbiana przez polską publiczność belgijska wokalistka SELAH SUE zamyka gwiazdorską obsadę 3-Majówki 2016 we Wrocławiu! Festiwal 3-Majówka wyrósł na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w kraju – w tym roku potrwa aż trzy dni i połączy się z kultowym już Gitarowym Rekordem Guinnessa. Udział grającej na gitarze Selah Sue, uważanej za jedno z największych objawień muzyki soulowej XXI wieku, która wystąpi 2 maja, doskonale połączy obie te imprezy! W długi majowy weekend warto odwiedzić Europejską Stolicą Kultury, którą w tym roku jest Wrocław.

PROGRAM:

2.05.16, START GODZ.15.00, HALA STULECIA – PERGOLA, WROCŁAW, UL. WYSTAWOWA 1

ARTYŚCI: SELAH SUE, JELONEK, GOORAL, ARTUR ROJEK, MELA KOTELUK, TACO HEMINGWAY, KORTEZ, HEY, BRODKA , KRZYSZTOF ZALEWSKI, KULT, FISZ EMADE TWORZYWO, LAO CHE


3.05.16, START GODZ.15.00, HALA STULECIA – PERGOLA, WROCŁAW, UL. WYSTAWOWA 1

ARTYŚCI: DAWID PODSIADŁO, LUXTORPEDA, ACID DRINKERS, DOMOWE MELODIE, ORGANEK, PIDŻAMA PORNO, HAPPYSAD, SKALPEL, MARIA PESZEK, ŁĄKI ŁAN, COMA, KAMP!


Organizator: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych Nasze Miasto Wrocław
Wstęp płatny

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

3-majówka majowka_2016_www plakat_3majowka_rama

Tagi

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail