Zgłoś uwagę

38. Forum Wokół Kina w Kinie Nowe Horyzonty

Forum Kino NH

Zapraszamy do udziału w 38. Forum Wokół Kina, które odbywa się w Kinie Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 we Wrocławiu. Forum potrwa do 11 grudnia. 

Forum Wokół Kina jest najważniejszym wydarzeniem polskiej branży kinowej odbywającym się co pół roku w różnych miastach naszego kraju. Uczestniczą w nim dystrybutorzy filmowi, właściciele i pracownicy kin, producenci i dystrybutorzy sprzętu kinowego, przedstawiciele instytucji związanych z kinem, agencje reklamowe i twórcy nagradzanych filmów. Impreza ta jest okazją do prezentacji oferty filmowej na najbliższe miesiące, debat o zmianach zachodzących na rynku kinowym, wymiany doświadczeń z zakresu edukacji filmowej i współpracy ze szkołami czy wypracowania rozwiązań aktualnych problemów nękających branżę kinową, w tym piractwa filmowego. Dzięki obecności firm kinotechnicznych właściciele i zarządzający kinami mogą poznać nowinki techniczne związane z wyposażeniem kin, wspólnie z dostawcami sprzętu szukać indywidualnych rozwiązań dla prowadzonych przez siebie placówek oraz dyskutować nad przewidywanym kierunkiem rozwoju branży kinotechnicznej.

Pokazy filmów i prezentacje dystrybutorów w ramach Forum odbywać się będą w sali nr 9 na II piętrze liczącej 440 miejsc, a wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne  w sali nr 6 na I piętrze liczącej 130 miejsc. Kino NH położone jest w centrum miasta – blisko wrocławskiego Rynku i posiada łącznie dziewięć sal projekcyjnych. Dysponuje także dużą powierzchnią wystawienniczą na swoich trzech poziomach.

Więcej na stronie Kina Nowe Horyzonty: http://www.kinonh.pl/

 

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail