4 czerwca rusza kolejna edycja Wooded!

W asyście najlepszych dźwięków Wooded poszerza swój program o wydarzenia wspierające kreatywne działania, rzemiosło i design.

Często do współtworzenia kreatywnych działań przydaje się dźwięk. Wooded to dźwięk, a ten  pociągnął za sobą kolejne twórcze umysłu, które poszerzyły ofertę festiwalu o design, warsztaty produkcji muzycznej, panele dyskusyjne czy strefę dla najmłodszych festiwalowiczy – Wooded Kids.

Już 4 czerwca na obrzeżach miasta w CK Zamek we Wrocławiu odbędzie się długo oczekiwane święto muzyki elektronicznej- Wooded Festival. Czas przyjrzeć się temu co poza muzyką przygotowali dla nas organizatorzy wydarzenia.

Przestrzeń festiwalowa zostanie podzielona na kolejne dedykowane strefy: Design, Kids, Ableton Lab oraz specjalne wyselekcjonowane miejsca z barami i strefą gastronomiczna.

Zaczynając zwiedzanie festiwalowego miasteczka warto odwiedzić Strefę Design. To tutaj w jednym miejscu połączy się to co w projektowaniu i w modzie najciekawsze. Możemy zatem wesprzeć polskich projektantów i zaopatrzyć się w ręcznie wykonane projekty od Pauli Szarejko, CUB clothes & accessories czy specjalnie stworzone festiwalowe plecaki Skądmasz. Pojawi się również biżuteria od Biżu Fiu Fiu oraz nowości z Fabryki Malwiny, a w drewnianym sklepie Wooded  znajdziecie t-shirty, bluzy, torby i gadżety z podobiznami Marii, Fryderyka i Mikołaja przygotowane przez młodą markę Billons Drops.

Strefa Laboratorium Abletona, to natomiast miejsce, które ucieszy wszystkich twórców własnego brzmienia. Warsztaty pod okiem profesjonalistów pozwolą udoskonalić swoje umiejętności techniczne i dowiedzieć się o niuansach rządzących światem producenckim. Również panele dyskusyjne przygotowane przez Mateusza Kazule dadzą możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat branży muzycznej. Zaproszeni goście z trzech sąsiadujących państw będą wymieniać swoje doświadczenia w promowaniu i organizowaniu eventów muzycznych.

Oczywiście również najmłodsza publika znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy postanowili po raz kolejny stworzyć miejsce, które umożliwi małym festiwalowiczom aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu wraz ze swoimi rodzicami. Wooded Kids to miejsce kreatywnych pomysłów, szerokiej wyobraźni i dziecięcej energii. Wasze pociechy będą miały okazje przygotować muzyczny koncert z An On Bast, zająć się manufakturą słodyczy czy alchemicznymi doświadczeniami, a wszystko pod opieką profesjonalnych animatorów.

Pomiędzy tymi wszystkimi atrakcjami zostaniecie jeszcze dobrze nakarmieni, bo o nasze żołądki w tym roku zadbają : PasiBus, Pan.Puh, Zacna Pyra i Dodajemy do pieca, a na popicie nalewki domowej roboty, koktajle i lemoniady-wszystko to serwowane z rąk wspaniałych wrocławskich barmanów.

Do dawki dzisiejszych informacji dorzucamy jeszcze piękną pogodę, bo wszystko wskazuje na to, że ta w tym roku nas nie zawiedzie! Czas rozpocząć sezon letni z WOODED FESTIVAL!

Widzimy się na parkiecie już 4 czerwca w CK Zamek!

Wystawcy:

Ableton Polska, SkądMasz, Paula Szarejko, Nerola, Biżu Fiu Fiu, CUB clothes and accessories, Fabryka Malwiny, dodo.dead, Bilons Drops, PasiBus, Pan.Puh, Zacna Pyra, Dodajemy do pieca

Potwierdzeni artyści Wooded Festival 2016:

Radio Slave - San Soda - Midland- La Fleur- Catz ’N Dogz - Jay Shepheard - Heartthrob - David Jach -

Juli N. More & Jonty Skruff (Sisyphos Berlin) - An On Bast LIVE- Peak & Swift & Samanta Fox & Michal Zietara (Wilde Renate) - Kuba Sojka LIVE- Yooj b2b Steve Huerta - Seltron 400 - Michal Schwa - Piotr Bejnar LIVE – DTEKK -

Juniore b2b Daniel Zachodni -  Meg Cocaine -  Seb - 0ptik - Deep Depot- Cruz Oe

VIDEO (poprzednie eventy)

• Wooded 2015 After Movie
  • Wooded Club 2015
  • Wooded Garden & Boat After Party
  • Wooded  Made In Poland
  •

Wooded to kontynuacja imprez muzycznych, które mają na celu promowanie nowych brzmień muzyki klubowej oraz wszelkiego rodzaju inicjatywy kulturalnych.

Wooded Festival 2016 ma na celu oderwać nas od miejskiej kakofonii i przenieść na obrzeża miasta, gdzie w obliczu przyrody i żywiołów będziemy mogli bezpośrednio poddać się muzyce. I chociaż to ona jest nieoderwalnym i najważniejszy elementem całej idei festiwalu. Wooded to również promowanie sztuki w każdym jej znaczeniu, miejsce spotkań, warsztatów i wspólnych inicjatyw.

WOODED artwork1 fot_piotr_wieczorek_1 DSC_1812 1 2 bar wooded 1 wooded-kids