Zgłoś uwagę

AIR WRO: nabór dla japońskich artystów ogłoszony!

Wspólnie z EU-Japan Fest Program Rezydencji Artystycznych AIR Wro, prowadzony w ramach Biura Wrocław 2016, ogłasza nabór dla japońskich artystów, architektów, projektantów, kuratorów i menedżerów, także mieszkających w Europie, na rezydencję we Wrocławiu w lutym 2018 roku!

Do udziału w naborze zgłaszać się mogą 5-osobowe grupy, zainteresowane tematem współpracy, ponownego wykorzystywania zasobów w instytucji kultury oraz świadomości ekologicznej, a także działaniami artystycznymi, kulturalnymi i społecznymi zakorzenionymi w praktyce dialogu i mediacji. Wybrana grupa w trakcie 4 tygodni będzie mogła zrealizować we Wrocławiu swój autorski projekt.

Słowa-klucze naboru to współpraca, zasoby, miejska społeczność, ekologia, zielona filozofia, edukacja kulturalna i obywatelska, kolektywność, przestrzeń publiczna, aktywizm, dizajn, a przede wszystkim artystyczne i kulturalne praktyki we współczesnym miejskim środowisku.

W ramach rezydencji oferowane są kieszonkowe dla każdego z członków grupy, zakwaterowanie oraz pokrycie kosztów podróży i materiałów. Szczegółowe informacje wraz z odpowiednimi dokumentami znaleźć można w zakładce NABORY na http://airwro.wroclaw2016.strefakultury.pl/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

japanfest-kafel-97794

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail