Zgłoś uwagę

AIR Wro: nabór na rezydencję na Malcie

Dziś otwieramy kolejny nabór w ramach AIR Wro, tym razem na Maltę, gdzie zlokalizowana jest Valletta – Europejska Stolica Kultury w 2018 roku.

Nabór trwać będzie dokładnie miesiąc (od 19.06 do 19.07) i skierowany jest do artystów wizualnych, architektów, urbanistów, projektantów, aktywistów miejskich, teoretyków miast, przedstawicieli ruchów miejskich oraz animatorów kulturalnych.

Rezydencja na Malcie odbywać się będzie w kontekście międzynarodowych warsztatów „DESIGN4THECITY”, które Fundacja Valletta 2018 organizuje razem z Valletta Design Cluster, czyli jednym z flagowych programów tamtejszego ESK.


Działania związane z rezydencją na Malcie zogniskowane będą wokół przestrzeni publicznej i jej roli w życiu mieszkańców. Rezydent zaproszony przez nas na Maltę stanie się członkiem grupy roboczej, która analizować będzie rozmaite praktyki artystyczne w przestrzeni publicznej, relacje między działaniami  zaangażowanymi społecznie i sztukami wizualnymi a przede wszystkim procesy służące włączeniu lokalnych mieszkańców w działania artystyczne.

Ważne info:
Na aplikację składają się CV, portfolio oraz list motywacyjny. Wszystkie dokumenty powinny zostać przygotowane w języku angielskim.

Wnioski można składać do 19 lipca 2017 roku drogą mailową na adres: rezydencje@wroclaw2016.pl. W temacie wiadomości należy wpisać imię i nazwisko oraz „VALLETTA”.

Nabór: 19.06-19.07.2017
Wyniki: 4.08.2017
Miejsca na rezydencji: 1
Rezydencja: przełom września i października 2017
Wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

valletta-kafel

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail