Zgłoś uwagę

AIR WRO: nabór na rezydencję w Berlinie

Mamy przyjemność ogłosić kolejny nabór wychodzący dla przedstawicieli środowisk kulturalnych, artystycznych i akademickich z Wrocławia i Dolnego Śląska. Kierunek Berlin.

Rezydencja jest współorganizowana wraz z Berlinerpool Arts Network, międzynarodową platformą  stworzoną dla artystów i pracowników kultury, którzy zainteresowani są poznaniem sceny artystycznej Berlina. Celem platformy jest wprowadzenie w kontekst miasta, zakorzenienie rezydentów w berlińskim środowisku, ułatwienie im dostępu do sieci projektowych, a także działania kuratorskie i artystyczne oraz ich promocja.

Dla kogo jest ten nabór? Dla artystów, kuratorów sztuki, aktywistów, animatorów, menedżerów kultury, dziennikarzy oraz badaczy kultury i miast. Co oferujemy? Pokrywamy koszty podróży w kwocie €100, płacimy wynagrodzenie w kwocie €600, gwarantujemy zakwaterowanie oraz miejsce do pracy w Berlinie (oprócz tego oczywiście merytoryczne, produkcyjne i promocyjne projektu).

Ważne daty:
Nabór: 5-23.06.2017
Wyniki: 30.06.2017
Miesiąc rezydencji: sierpień 2017

Program Rezydencji Artystycznych AIR Wro to program, który pozostał we Wrocławiu po roku obchodów Europejskiej Stolicy Kultury w 2016. Głównym zadaniem AIR Wro jest wsparcie i promocja działań twórców reprezentujących różne dziedziny kultury i sztuki, ale też aktywnych na ich pograniczu, zainteresowanych współpracą z przedstawicielami lokalnych społeczności i środowisk, a także chętnych, aby budować międzynarodowe relacje kulturalne.
airwro.wroclaw2016.strefakultury.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

profilowe-berlin-15202 (1)

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail