Zgłoś uwagę

AIR WRO: Nabór na rezydencje w Valletcie

Program Rezydencji Artystycznych AIR Wro i Blitz wspólnie ogłaszaja nabór na rezydencje na Malcie dla przedstawicieli środowisk kulturalnych, artystycznych i kreatywnych z Wrocławia i Dolnego Śląska zainteresowanych szeroko rozumianą przestrzenią publiczną. Nabór ten w szczególności skierowany jest do artystów i kuratorów zwiazanych z nowymi mediami, fotografią, performensem oraz dźwiękiem.

Blitz jest programem rezydencji artystycznych. Powstał w celu ułatwienia i wsparcia wieloletniej wymiany miedzynarodowej, która wzmocnic ma środowisko twórcze na Malcie. Na rezydencje zapraszani są głównie artyści pracujący w obszarze mediów, filmu, fotografii, performensu, działaą dzwiękowych i platform cyfrowych. W zależności od charakteru projektu zaproszonego artysty, rezydencja może zakończyć się prezentacją, artist talkiem, performensem lub wystawą.

 

Nabór: 2.11.2017 – 8.01.2018

Wyniki: 31.01.2018

Rezydencja: kwiecień 2018

Miejsca na rezydencji: 1
 

Co oferujemy?

- pokrycie kosztów podróży w łącznej kwocie 300 euro;

- zakwaterowanie;

- wynagrodzenie w wysokości 1200 euro brutto;

- pokrycie kosztów materiałów w łącznej kwocie 300 euro brutto;

- wsparcie merytoryczne, produkcyjne i promocyjne rezydencji.

 

Jak aplikować?

Na aplikację składają się CV, portfolio oraz list motywacyjny. Wszystkie dokumenty powinny zostać przygotowane w języku angielskim. Wnioski można składać do 8.01.2018 roku drogą mailową na adres: rezydencje@wroclaw2016.pl. W temacie wiadomości należy wpisać imię i nazwisko oraz „BLITZ”.

 

 

Więcej informacji o naborze TUTAJ

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Blitz - profile picture Blitz - online poster

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail