Zgłoś uwagę

Alphaville i James Blunt zagrają na festiwalu WROMANTIC

alphaville

James Blunt będzie główną gwiazdą pierwszej edycji festiwalu WROMANTIC, który odbędzie 22 czerwca na stadionie miejskim we Wrocławiu. Na WROMANTICU będzie można usłyszeć także Alphaville. Partnerem Festiwalu jest Wrocław Europejska Stolica Kultury 2016. Organizatorem festiwalu jest FM FRO.

Mieszkańcy Wrocławia i Dolnego Śląska jako pierwsi w Polsce będą mogli usłyszeć i zobaczyć wielkie muzyczne show. James Blunt wystąpi w ramach światowej trasy koncertowej promującej najnowszy album „Moon Landing“, zawierający m.in. hity „Heart To Heart“ oraz „Bonfire Heart“. 

Dorobek Jamesa Blunta, autora światowego hitu „You’re beautiful” prezentuje się imponująco: 4 albumy sprzedane w ilości 17 mln egzemplarzy, 20 milionów sprzedanych singli, 4 single na pierwszych miejscach światowych list przebojów, pięć nominacji do Grammy, dwie nagrody BRIT Awards, cztery statuetki od MTV. James Blunt to ponad 6 milionowa rzesza fanów na Facebooku, którzy wyświetlili prawie 260 milionów razy teledyski swojego idola na YouTube.

– Cieszę się, że tegoroczna oferta kulturalna Wrocławia poszerzy się o festiwal WROMANTIC i występ tak znanej gwiazdy jak James Blunt – mówi Krzysztof Maj, dyrektor Wrocławia Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Na festiwalu zaprezentuje się także gwiazda z lat 80., znany doskonale i popularny Alphaville

WROMANTIC FESTIVAL odbędzie się w niedzielę 22 czerwca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Festiwal na stadionie zakończy wielki pokaz sztucznych ogni. – Oprócz Jamesa Blunta wystąpi jeszcze dwóch innych światowej klasy artystów oraz polskie gwiazdy. Już w najbliższych dniach przedstawimy kolejnych wykonawców. – mówi Mirosław Klekot, jeden z organizatorów imprezy.

Bilety na WROMANTIC FESTIVAL będą dostępne w przedsprzedaży od 75 zł już w przyszłym tygodniu na portalu EVENTIM.PL 

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail