Zgłoś uwagę

Andrzej Poniedzielski na Scenie Impartu

MELO - NIE - DRAMAT — to najnowsza  propozycja artystyczna Andrzeja Poniedzielskiego. W programie dużo inteligentnego humoru, satyra i piosenki. W programie – wszystko nowe, premierowe – piosenki, żarty, skecze. Bez zmian natomiast – poczucie humoru autora Andrzeja Poniedzielskiego. 

NOWY PROGRAM
Andrzej Poniedzielski
w swoim kolejnym programie zabierze Szanownych Państwa do miejsc za którymi tęsknicie. Do miejsc, w których dawno nie byliście a od dawna być chcieliście. Zabierze Was do miejsc, tych w głębi serc i dusz, a reszta już potoczy się sama. Zapraszamy na radość do śmiechu, zadumę nad życiem oraz na te wszystkie piękne słowa płynące z serca i tam trafiające.

„Chcemy żeby jednocześnie / były święta i czereśnie”— pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2015 - tytuł otrzymany w dniu 11.10.2015 w Katowicach.

Recitale Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Data: 06-03-2017 | Godzina: 19.00
Miejsce: Impart, sala teatralna
Bilety: 60zł parter, 50zł balkon

KUP BILET

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Andrzej Poniedzielski A.Poniedzielski 1

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail