Zgłoś uwagę

ART OF IMPROVISATION: Konkurs KREACJE/ZDERZENIA

Rusza nabór zgłoszeń do KREACJI i ZDERZEŃ w ramach ART OF IMPROVISATION Creative Festival 2016. Centrum Kultury AGORA po raz kolejny organizuje konkurs dla młodych artystów improwizujących. Jeśli improwizujesz – zgłoś się i wystąp na międzynarodowym festiwalu ART OF IMPROVISATION.

KREACJE to część festiwalu poświęcona młodym artystom (18-40 lat) prezentujących różnorodne formy improwizowane w oparciu o muzykę, teatr, performance czy formy interdyscyplinarne. KREACJE umożliwiają najzdolniejszym improwizatorom młodego pokolenia zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Następstwem KREACJI są ZDERZENIA czyli koncerty/ performance losowo wyłonionych duetów lub trio. Składy ad hoc to spore wyzwanie i jednocześnie świetna okazja do stworzenia unikalnych, intrygujących i świeżych połączeń artystycznych.

W tym roku postanowiliśmy zmienić zasady nagradzania najlepszych artystów i wyłonić dwóch zwycięzców.  Pierwsza kategoria to Osobowość KREACJI i ZDERZEŃ – nagroda dla artysty, który wyróżnił się w konkursie jako indywidualność.  Drugą kategorią będzie Skład ZDERZEŃ – nagrodzony zostanie najlepszy zdaniem jury duet lub trio wyłonione drogą losowania w trakcie ZDERZEŃ.

Nagrody:
2000 PLN dla laureata Osobowości KREACJI i ZDERZEŃ
3000 PLN  dla najlepszego składu ZDERZEŃ

Wszyscy uczestnicy KREACJI otrzymują ponadto możliwość odbycia sesji w studiu nagrań CK AGORA. Uczestnicy KREACJI mają wstęp wolny na wszystkie wydarzenia w ramach ART OF IMPROVISATION Creative Festival. CK Agora zapewnia również noclegi w czasie trwania projektu KREACJI i ZDERZEŃ, tak, aby w pełni mogli wykorzystać spędzony czas na wspólnym graniu, budowaniu kontaktów z innymi artystami i publicznością  czy planowaniu przyszłych projektów.

Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2016r. Termin Kreacji i Zderzeń 9-11 czerwca 2016r.

Regulamin KREACJI: POBIERZ 
Karta zgłoszenia: POBIERZ

Koordynator: Marta Kozłowska

Kontakt: marta.kozlowska@ckagora.pl
tel.: 71 325-14-83, w. 123

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

aoi-KREACJE1 AOI_niezb _DSC7219 (1)THE EX ALLONES 2011 Matias Corral

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail