Zgłoś uwagę

Avant Art Festival/Japonia 2016

49 października 2016 
Narodowe Forum Muzyki, Kino Nowe Horyzonty, Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA


W październiku 2016 odbędzie się 9. edycja Avant Art Festival – jednego z najważniejszych spotkań ze sztuką awangardową i eksperymentalną w kraju. Avant Art Festival to nie tylko projekt muzyczny, w jego programie swoje miejsce znajdują także instalacje dźwiękowe, spektakle taneczne i teatralne, projekty wizualne wizualne, filmy, projekty edukacyjne oraz koncerty. 

Tegoroczna edycja  festiwalu poświęcona jest  sztuce Japonii oraz projektom polsko-japońskim.
Prezentacja artystów japońskich będzie kolejną odsłoną cyklu przedstawiającego współczesną sztukę wybranego kraju. Będziemy starać się pokazywać równocześnie wiele aspektów sztuki danego kraju – spektakle teatralne i tańca współczesnego, instalacje dźwiękowe, projekty visuals arts, filmy, projekty edukacyjne oraz oczywiście koncerty.
Tak więc w ciągu 5 dni festiwalowych zamierzamy zaprezentować projekty, które odsłonią różne oblicza sztuki i muzyki japońskiej ze szczególnym uwzględnieniem muzyki. Przegląd filmów o muzyce i sztuce z Japonii będzie bardzo ważnym uzupełnieniem głównych wydarzeń. Projekt zostanie zrealizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty i Kinem Nowe Horyzonty, w którym odbędzie się  5. Przegląd Filmowy Avant Art Film - Japońskie Filmy o Muzyce i Sztuce.

Ogłoszenie programu festiwalu 05 maj 2016 roku.

Dyrektor: Kostas Georgakopulos 
Organizator: Fundacja Avant Art 
wstęp płatny
http://avantart.pl/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Avant Art Festival

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail