Zgłoś uwagę

Biuro Wrocław 2016 dołącza do akcji charytatywnej dla dzieciaków z Ukrainy

Biuro Wrocław 2016 zaprasza do udziału w akcji charytatywnej „Świąteczna paczka dla dzieciaków z Ukrainy”. Prezenty zbieramy dla dzieciaków w wieku od 2 do 16 lat – zarówno chłopców, jak i dziewczynek – dzieci wojskowych z 90-tego Samodzielnego Batalionu Aeromobilnego, którzy polegli na ukraińsko-rosyjskiej wojnie. Zachęcamy do podarowania dzieciakom choćby najmniejszej świątecznej radości – prezenty mogą być różne: od słodyczy i gier edukacyjnych dla najmłodszych, poprzez kurtki, kamizelki po gadżety dla nastolatków, takie jak np. słuchawki.

 Paczki dla dzieci zostawiać możecie od dziś (czwartek, 7 grudnia) także w infopunkcie w Barbarze (ul. Świdnicka 8B), który czynny jest od poniedziałku do piątku, od godz. 10:00 do 18:00. Prezenty przyjmowane są także m.in. w siedzibie Gazety Wyborczej (Plac Solny 2/3), czy też w EkoCentrum Wrocław (ul. św Wincentego 25A).

Prosimy o opisywanie prezentów (np. dla dziewczynki, lat 8). Warto też podpisać paczki imieniem i nazwiskiem. Niech będą od człowieka, a nie „gdzieś z Polski”, poza tym chcemy też móc Wam podziękować. A może ktoś z Was zechce dołączyć kartkę z życzeniami?

Prezenty zbieramy do 16 grudnia włącznie.

Więcej informacji o akcji: www.fb.com/events/

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

świąteczna paczka

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail