Zgłoś uwagę

Bookowisko - wyprzedaż domowej literatury

Chcecie podzielić się z innymi dobrą literaturą? Macie w domu książki, które już nie mieszczą się na regałach? A może poszukujecie książek, których próżno szukać w księgarniach? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, bądź po prostu lubicie przebywać w towarzystwie osób kochających książki, „Bookowisko” jest miejscem, które koniecznie powinniście odwiedzić. 

27 sierpnia (sobota) od godz. 11.00 zapraszamy Was do samego serca Wrocławia – Przejścia Garncarskiego 2, gdzie odbędzie się „Bookowisko – wyprzedaż domowej literatury”, kiermasz książek organizowany przez Wrocławski Dom Literatury. Znajdziecie tu książki wszelakie, zarówno te popularne, jak i prawdziwe białe kruki, wydawnicze nowości, ale i pozycje pamiętające czasy naszych dziadków. U nas na równych prawach funkcjonują wszystkie gatunki: będzie fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, poezja, książki dla dzieci, książki graficzne i eksperymentalne, także komiksy. 

Bukinistów, antykwarystów i wszystkie pozostałe osoby zainteresowane wystawieniem książek (bez znaczenia czy macie 3 książki czy 1003) prosimy o wypełnienie formularza (T U T A J) lub zgłoszenie mailowe bądź telefoniczne. Wystawienie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury), w razie potrzeby umożliwimy też wjazd autem na wrocławski Rynek w celu przetransportowania książek.

Więcej informacji: T U T A J lub pod adresem e-mail: wdl@domliteratury.wroc.pl
 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Bookowisko

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail