Zgłoś uwagę

NeSpoon / Brama do wszystkiego

"Brama do wszystkiego" jest rodzajem portalu, przejściem prowadzącym do lepszego świata. Tego, w którym spełniają się marzenia. Zadaniem widza przy przechodzeniu przez bramę jest myślenie o tym, czego najbardziej pragnie.

Instalacja składa się z dwóch murali zawierających motywy koronkowe, po obu stronach bramy oraz z czterech paneli świetlnych (lamp), umieszczonych na ścianach przy suficie. Nocą lampy rozświetlają się w momencie, gdy ktoś przechodzi przez bramę. Potem przygasają, ale zawsze, gdy na dworze jest ciemno, delikatnie się świecą.

NeSpoon – artystka tworząca na pograniczu street artu, ceramiki, rzeźby i biżuterii. Uprawia sztukę pozytywną, aby dać upust pozytywnym emocjom. Często poprzez swoje prace komentuje aktualne zjawiska socjologiczne, czy polityczne, które uważa za istotne. Najczęściej stosuje technikę odbitek tradycyjnych koronek wykonywanych przez ręcznie przez artystów ludowych, które wykonuje z gliny lub maluje na ścianach.


Miejce: ulica Gajowa 44 / Gliniana 46

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

wejście od podwórza _NeSpoon_Wrocław_05 _NeSpoon_Wrocław_06 _NeSpoon_Wrocław_07 _NeSpoon_Wrocław_04 _NeSpoon_Wrocław_03 _NeSpoon_Wrocław_00 02_nespoon_1_fot.alicjakielan

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail