Zgłoś uwagę

Capital of Rock 2016

27 sierpnia 2016
Stadion Wrocław


Koncert Rammstein należeć będzie do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Fani spodziewać się mogą niezapomnianego widowiska. Bezkompromisowe brzmienie gitar wzbogacone mechaniczną rytmiką syntezatorów i głębokim głosem Tilla Lindemana oraz efektami pirotechnicznymi stworzą unikalny spektakl.

Na Stadionie Wrocław wystąpi również amerykańska formacja Limp Bizkit. Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych. We Wrocławiu zagrają po raz pierwszy. Tuż przed zachodem słońca na scenie pojawi się Bullet For My Valentine. Walijski kwartet zaprezentuje porywającą mieszkankę ciężkiego rocka i metalcore. Lokalną scenę Capital of Rock reprezentować będzie OCN. Wrocławskie trio ma na swoim koncie siedem uznanych płyt studyjnych i dziesiątki koncertów na największych polskich i zagranicznych scenach.

- Mamy nadzieję, że Capital of Rock będzie doskonałym podsumowaniem wakacji dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Nie bez powodu koncert odbywa się na Stadionie Wrocław – dzięki temu kilkadziesiąt tysięcy osób otrzyma możliwość uczestnictwa we wspaniałym rockowym spektaklu – mówi Michał Pryszczewski z Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Bilety w cenie od 179 zł trafią do sprzedaży 5 kwietnia o godzinie 10:00. Zakupu będzie można dokonać w serwisie www.eventim.pl. Callcenter: +48 22 591 83 83 (czynne w godz. 10:00 – 18:00 w dni powszednie). Lista stacjonarnych punktów sprzedaży dostępna na stronach www.eventim.pl

Więcej informacji:
Strony Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016:
www.wroclaw2016.strefakultury.pl
facebook.com/Wroclaw2016
twitter.com/Wro2016
instagram.com/wroclaw2016

Strony RockloudLive:
www.rockloudlive.com
facebook.com/rockloudlive
twitter.com/rockloudlive
instagram.com/rockloudlive

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Capital of Rock Capital_of_Rock_Poster_Final_20160329-page-001 FredDurst_LimpBizkit OCN

Tagi

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail