Zgłoś uwagę

Capital of Rock: The Prodigy headlinerem, Wolfmother po raz pierwszy w Polsce

RockloudLive wraz z Biurem Wrocław 2016 mają przyjemność poinformować, że druga edycja Capital of Rock odbędzie się 19 sierpnia 2017 roku, podobnie jak rok wcześniej, na Stadionie Wrocław. Headlinerem wydarzenia będą legendarni The Prodigy, którzy przyjadą do Wrocławia ze swoim potężnym, energetycznym show. Na scenie pojawią się również Wolfmother i RavenEye. Pozostali artyści zostaną ogłoszeni wkrótce.

UWAGA!!!
Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 10 marca, o godzinie 10:00
. Zakupu będzie można dokonać w serwisie EVENTIM (T U T A J). Callcenter: +48 22 591 83 83 (czynne w godz. 10:00 – 18:00 w dni powszednie). Lista stacjonarnych punktów sprzedaży dostępna: T U T A J  

The Prodigy to zespół, który w porywający sposób łączy ciężkie uderzenie i muzykę elektro. Występy grupy należą do najbardziej energetycznych i niezapomnianych show. Ich unikalny styl to rewolucyjne połączenie muzyki elektronicznej z rockiem, a ciężar i dynamika koncertów nie pozostawiają obojętnym nawet fanów ekstremalnych odmian metalu. The Prodigy to czołówka najlepszych koncertowych zespołów świata i jedna z głównych gwiazd wielkich europejskich festiwali.

Kolejnym artystą w line-upie jest posiadający już status artysty kultowego zespół Wolfmother. Grupa nareszcie zagra w Polsce. Ich muzyka, przez niektórych określana psychodelicznym retro rockiem, zdobyła olbrzymie grono fanów na wszystkich kontynentach. Złote i platynowe płyty, nagrody czołowych pism muzycznych, wyprzedane koncerty są tylko potwierdzeniem pozycji zespołu na światowej scenie. Granie live to według zespołu, sedno istnienia Wolfmother. Grupa zapowiada, że ich koncerty będą jeszcze dziksze i bardziej energetyczne niż do tej pory.

Festiwal otworzy koncert zespołu RavenEye. Grupa istnieje od 2014, ale zdołała już zaznaczyć się na rockowym firmamencie. Grają świetnego, energetycznego, dzikiego rocka przekonując do siebie coraz liczniejszą rzeszę fanów. Wystąpili już w Polsce przed Slashem z Mylesem Kennedy w 2015 roku.

Kolejni artyści, którzy zagrają na Capital of Rock 2017, zostaną ogłoszeni wkrótce.

BILETY
Bilety trafią do sprzedaży 10 marca, o godzinie 10:00
. Zakupu będzie można dokonać w serwisie EVENTIM (T U T A J). Callcenter: +48 22 591 83 83 (czynne w godz. 10:00 – 18:00 w dni powszednie). Lista stacjonarnych punktów sprzedaży dostępna: T U T A J 

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
Trybuny Dolne 1 – 299 zł; Trybuny Dolne 2 – 259 zł; Trybuny Dolne 3 – 239 zł
Trybuny Górne 1 – 249 zł; Trybuny Górne 2 – 189 zł; Trybuny Górne 3 – 169 zł
Płyta A – 299 zł; Płyta B – 199 zł; VIP – 799 zł 

 Bieżące informacje na stronie festiwalu: www.capitalofrock.pl i na FB: T U T A J

 

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Capital of Rock 2017 Wolfmother RAVENEYE Prodigy

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail