Zgłoś uwagę

Capital of Rock: zmiany w programie

Pilna informacja od RockloudLive - organizatora festiwalu Capital of Rock we Wrocławiu, który odbędzie się na Stadionie Wrocław 27 sierpnia:

Z przykrością informujemy, że ze względu na trudności logistyczne z powodu tajfunów panujących w Japonii, zespół Bullet for My Valentine nie może dotrzeć do Wrocławia, aby wystąpić na festiwalu Capital Of Rock 2016.

Wkrótce ogłosimy artystę, który równie energetycznie wypełni miejsce BFMV.

 

[EDYCJA: W ZASTĘPSTWIE ZA BFMV WYSTĄPI GOJIRA]

PRZYDATNE INFORMACJE

PROGRAM WYDARZENIA 

Poniżej oświadczenie i przeprosiny zespołu w oryginale:

To our fans in Poland,

This weekend saw us perform in Japan as part of the annual Summer Sonic Festival. We were due to fly home on Monday morning, but right now we find ourselves still stuck in Japan, due to the carnage caused by Typhoon Mindulle. Right now, we’re not sure when we’ll be able to fly home, and have been advised that Thursday would be the earliest. With this uncertainty, we have been forced to make the difficult decision to cancel our appearance at the Capital of Rock Festival in Poland this weekend.

Please accept our apologies, and understand that this situation is far beyond our control. We will do our best to make it up to our Polish fans in the near future.

BFMV

Wersja po polsku:

Do naszych fanów w Polsce,

w miniony weekend występowaliśmy w Japonii podczas dorocznego festivalu Summer Sonic. Nasz lot powrotny zaplanowany był na poniedziałkowy poranek, jednak z powodu zniszczeń spowodowanych przez tajfun Mindulle zostaliśmy zmuszeni do pozostania w Japonii. W tej chwili nie wiemy jeszcze, kiedy będziemy w stanie wrócić do domu, poinformowano nas jednak, że najwcześniej będzie to możliwe we czwartek. Fakt, że podany termin jest niepewny, zmusił nas do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu naszego występu na festiwalu Capital of Rock, odbywającego się w ten weekend w Polsce.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, na którą zupełnie nie mieliśmy wpływu i prosimy o wyrozumiałość. Ze swojej strony zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wynagrodzić tę stratę naszym polskim fanom w najbliższej przyszłości.

BFMV

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

capital of rock capital-of-rock-timetable

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail