Zgłoś uwagę

Capital of Rock: znamy program dnia

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zaprasza na pierwszą edycję festiwalu Capital of Rock. Gwiazdą wydarzenia będzie kultowa niemiecka formacja Rammstein. Zespół powraca na scenę po kilkuletniej przerwie. Na festiwalu wystąpią również Limp Bizkit, oraz m.in. OCN. Capital of Rock odbędzie się 27 sierpnia 2016 na Stadionie Wrocław. Poznaliśmy program godzinowy festiwalu. 

UWAGA: Z przykrością informujemy, że ze względu na trudności logistyczne z powodu tajfunów panujących w Japonii, zespół Bullet for My Valentine nie może dotrzeć do Wrocławia, aby wystąpić na festiwalu Capital Of Rock 2016. W zastępstwie zagra fenomenalna Gojira! 

Koncert Rammstein należeć będzie do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Fani spodziewać się mogą niezapomnianego widowiska. Bezkompromisowe brzmienie gitar wzbogacone mechaniczną rytmiką syntezatorów i głębokim głosem Tilla Lindemana oraz efektami pirotechnicznymi stworzą unikalny spektakl.  

Na Stadionie Wrocław wystąpi również amerykańska formacja Limp Bizkit. Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych. We Wrocławiu zagrają po raz pierwszy.  Lokalną scenę Capital of Rock reprezentować będzie OCN. Wrocławskie trio ma na swoim koncie siedem uznanych płyt studyjnych i dziesiątki koncertów na największych polskich i zagranicznych scenach. We Wrocławiu usłyszymy także amerykański zespół Red. We Wrocławiu zagra także Gojira w zastępstwie za Bullet For My Valentine (więcej o tym dlaczego BFMV nie może przyjechać do Wrocławia: T U T A J). 

Program godzinowy:
14:00 - otwarcie bramy do strefy gastronomicznej
15:30 - otwarcie bram do strefy koncertowej
16:30 - OCN
17:30 - RED
19:00 - GOJIRA
20:45 - LIMP BIZKIT
22:45 - RAMMSTEIN
01:00 - zamknięcie bram 

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Rammstein - koncert

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail