Zgłoś uwagę

Carnaval Cubano

4-7 lutego 2016
Klub Eter; Akademia Ruchu (ul Ruska 47-48a); Centrum Konferencyjne przy Terminal Hotel (ul. Rakietowa 33); Kino Nowe Horyzonty


Prezentacja kultury Kuby – wydarzenia muzyczne, taneczne i filmowe z udziałem światowej sławy artystów z tego kraju. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie wybitny wokalista, sonero Mayito Rivera.

Carnaval Cubano to czterodniowa impreza organizowana na wzór Carnaval de Salsa - Międzynarodowych Festiwali Salsy, które organizowaliśmy w Polsce w latach 2002-2009r., edycje we Wrocławiu od 2004r., na które zjeżdżali się do Wrocławia goście - miłośnicy kubańskiej kultury z całej Europy. W imprezie, podobnie jak w poprzednich edycjach, wezmą udział wybitni artyści kubańscy - tancerze, muzycy, wykładowcy.

Pelen program wydarzenia można znaleźć: T U T A J

Carnaval Cubano to impreza na którą składają się wydarzenia muzyczne, taneczne, edukacyjne jak koncerty, pokazy wybitnych tancerzy solistów, całodniowe, dwudniowe warsztaty tańca i warsztaty muzyczne prowadzone przez wybitnych, światowej sławy Artystów, wieczorne imprezy integracyjne z udziałem znanych Dj-ów kubańskich, wykłady dotyczące kultury kubańskiej, dodatkowo smaki Kuby - prezentacje kulinarne.

Całość imprezy ma charakter prezentacji kultury kubańskiej - jednej z najbardziej kolorowych, roztańczonych i muzycznych kultur świata. Głównym celem projektu jest edukacja, integracja wielokulturowa oraz pokazanie Wrocławia jako miasta w którym znajdują miejsce inne dalekie kultury. Celem dodatkowym jest też uroczyste zakończenie czasu karnawałowego i zapewnienie mieszkańcom Wrocławia jak również odwiedzającym nasze miasto turystom rozrywki na wysokim poziomie artystycznym związanej z czasem karnawału. 

Ze względu na charakter impreza przeznaczona jest dla publiczności o bardzo szerokim przedziale wiekowym, zarówno dla młodzieży jak i uczestników dorosłych. Impreza dedykowana jest mieszkańcom Wrocławia oraz gościom z innych miast Polski i innych państw.

Dyrektor Artystyczny: José Torres
Organizator: Torres Art Studio
Więcej na temat wydarzenia oraz biletów na: www.carnavalcubano.pl 
wstęp płatny

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

carnaval Carnaval Cubano 3 Carnaval Cubano 4 Carnaval Cubano 5 Carnaval Cubano 6 Carnaval Cubano 7 Carnaval Cubano Carnaval Cubano2 image001

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail