Zgłoś uwagę

Cyber Akademia 2016: Nowa komunikacja kultury

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zaprasza na otwartą sesję Cyber Akademii 2016: 'NOWA KOMUNIKACJA KULTURY'. Sesja odbędzie 9 kwietnia w godz. 11:00-18:00 w BARBARZE (ul. Świdnicka 8c). 

Cyber Akademia to międzynarodowy projekt rozwijający kompetencje medialne i komunikacyjne, dedykowany polskim i zagranicznym kadrom kultury.

Głównym celem cyklu spotkań jest przygotowanie kadr kultury – menedżerów PR i social media, marketingowców, animatorów kultury, producentów wydarzeń kulturalnych, dziennikarzy, artystów – do świadomego korzystania z zasobów nowych mediów, używania najbardziej aktualnych narzędzi oraz tworzenia procesów ułatwiających komunikację i przepływ informacji.


 

Nowa komunikacja kultury
9 kwietnia zapraszamy na otwarte spotkanie z praktykami, którzy na co dzień odpowiadają za promocję jednych z najciekawszych polskich wydarzeń kulturalnych, jak i trendwatcherami i badaczami, próbującymi wyłowić z mnogości nowych narzędzi i technik te, bez których już w niedalekiej przyszłości nie będziemy potrafili się obejść. Podczas 'NOWEJ KOMUNIKACJI KULTURY' zastanowimy się, jak dysponując minimalnym budżetem konstruować efektywną strategię komunikacji, w jaki sposób radzić sobie z kryzysami PR, jak rozwijać publiczność i jakie cyfrowe narzędzia pracy z nią przynoszą najlepsze efekty.

Udział w sesji jest bezpłatny. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim i angielskim. Rejestracja uczestników prowadzona będzie w Barbarze przed rozpoczęciem wydarzenia. Szczegółowe informacje dotyczące programu udostępniane będą na fanpage'u Cyber Akademii

Więcej na stronie: T U T A J

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Cyberakademia

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail