Zgłoś uwagę

Danuta Wałęsa gościem specjalnym Literackiego Woodstocku!

30 lipca na wrocławskim Rynku o godzinie 12:45 zapraszamy wszystkich na spotkanie pt. Autobiografia – spotkanie z Danutą Wałęsą. W roli głównej oczywiście tytułowa bohaterka, a rozmowę poprowadzi Piotr Adamowicz. Aktywny udział w wydarzeniu będzie mieć również publiczność. Za potokiem ich pytań podążać będzie rozmowa zaproszonych gości.

Książka „Danuta Wałęsa. Marzenia i tajemnice” wydana w 2011 roku w przeciągu zaledwie kilku miesięcy stała się bestsellerem i do dnia dzisiejszego jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów. Wspomnienia byłej pierwszej damy, żony legendarnego przywódcy „Solidarności”, spisane we współpracy z Piotrem Adamowiczem, okazały się literackim fenomenem. Opowieść Danuty Wałęsy jest równie zwyczajna co niezwykła, bo mówi o prostej dziewczynie, która z dnia na dzień stała się osobą publiczną. Wielokrotnie nagradzana i zapraszana na liczne spotkania nigdy nie chciała się szczególnie wyróżniać, jednak historia zadecydowała inaczej.

Sama o sobie w książce mówi: „Nie prowadzę samochodu, nie mam doradców, nie mam biura, które by organizowało moja działalność. Jestem typową mamą i babcią. I taką osobą chcę pozostać”.

Czy taka pozostała? Przekonamy się 30 lipca, tuż po próbie generalnej Światowego Hymnu Książki UNESCO. Zaprasza Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016!

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Danuta Wałęsa

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail