Zgłoś uwagę

Z Widokiem na Przyszłość Kultury

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej, Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu oraz Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zapraszają na kolejną debatę z cyklu „Z Widokiem na Europę”, która będzie okazją do rozmowy o przyszłości kultury z perspektywy twórcy oraz polskich i europejskich instytucji kultury. Debatę poprzedzi spotkanie konsultacyjne, dotyczące grantów w sektorze kultury. Zapraszamy 16 grudnia do Barbary - infopunktu ESK we Wrocławiu.

Jak działać na rzecz zwiększania dostępności kultury, konkurencyjności sektora kultury i sektorów kreatywnych? Co robi w tym zakresie Komisja Europejska i jakie działania podejmują polskie instytucje? Jaką przyszłość widzą dla siebie artyści i czy są to wyzwania twórcze czy dla twórców?

Zapraszamy 16 grudnia do Barbary przy ul. Świdnickiej 8c na:
Konsultacje grantowe | godz. 11:00- 13:30, w których udział wezmą przedstawiciele instytucji udzielających grantów w dziedzinie kultury:
Instytutu Adama Mickiewicza, programu Kreatywna Europa komponent Kultura, programu Europa dla Obywateli, Funduszy Norweskich i EOG, Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Duńskiego Instytutu Kultury.
Na konsultacje stolikowe nt. grantów w sektorze kultury zapraszamy w szczególności artystów, instytucje i organizacje, które poszukują wsparcia dla swoich działań;

Debatę Z Widokiem na Przyszłość kultury | godz. 14:00- 15:30, w której udział wezmą:
Jerzy Kosałka - twórca,
Michel Magnier - Dyrektor ds. Kultury i kreatywności, Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Kultury i Edukacji,
Krzysztof Olendzki - Dyrektor Instytutu im. Adama Mickiewicza,
Katarzyna Zalewska - Creative Europe Desk Polska, komponent Kultura.

Debatę poprowadzi Michał Nogaś.

Podczas debaty zapewniamy tłumaczenie symultaniczne (polski - angielski).
W przerwie między wydarzeniami zapraszamy na poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na jedno lub oba wydarzenia do dnia 14 grudnia za pomocą formularza www.bit.ly/widok-kultura lub telefonicznie 71 324 09 04.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

for web 535x535-03

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail