Zgłoś uwagę

We wtorek, 25 sierpnia 2015, w godz. 13.00-17.00 odbędzie się już siódmy „Wtorek regionalny”, którego gospodarzem tym razem będzie Fundacja Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Hrabstwa Kłodzkiego.

Druga edycja NieKongresu Animatorów Kultury odbędzie się na łące w Lubiążu między 7 – 9 lipca 2016 r., w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Jest to spotkanie osób z całej Polski, związanych z tym typem działalności. Poświęcone zostanie dyskusjom na temat świadomości i powinności wykonywanego przez nich zawodu. Organizatorami wydarzenia są: Biuro Festiwalowe Imprat 2016, Narodowe Centrum Kultury, Forum Kraków oraz Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych.

W ramach Wtorku Regionalnego zapraszamy na spotkanie z duetem A+A, składającym się z Animatora i Artystki. Chcemy wejść w przestrzeń wiejską z blokiem działań intermedialnych nawiązując do aktualnych trendów sztuki współczesnej i wydarzeń kulturalnych w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Podczas wspólnej pracy zrealizujemy całodniowe działania warsztatowe dla odbiorców z małych miejscowości z zakresu sztuki performance, fotografii, architektury, desingu, plastyki, rzeźby, teatru i tańca.

Druga edycja Silesia Art Biennale, organizowana przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, stanowi próbę zgłębienia fenomenu, jakim jest potencjał artystyczny Dolnego Śląska. Objawia się on nie tylko w większych miastach regionu, takich jak Legnica czy Jelenia Góra, ale także i w mniejszych ośrodkach, w tym szczególnie w tzw. koloniach artystycznych. Festiwal odbędzie się od  17 listopada do 23 grudnia 2016.

Druga edycja Silesia Art Biennale (SAB), organizowana przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, stanowi próbę zgłębienia fenomenu, jakim jest potencjał artystyczny Dolnego Śląska. Objawia się on nie tylko w większych miastach regionu, takich jak Legnica czy Jelenia Góra, ale i w mniejszych ośrodkach, szczególnie zaś w tzw. koloniach artystycznych.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail