Zgłoś uwagę

Dzieje się w mikroGRANTACH

W tym roku jesteśmy już po wszystkich trzech naborach do programu mikroGRANTY ESK Wrocław 2016, a projekty z nich będziemy realizować do końca tego roku. Dzieje się u nas coraz więcej, dlatego też, co tydzień będziemy Was informować o tym, gdzie i kiedy możecie nas szukać w mieście. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

13.10
18:00 – 20:00 Warsztaty robienia kolaży / Pracownia Opowiadania / Fundacja Ładne Historie – Kawiarnia w Firleju, ul. Grabiszyńska 56:

Wieczorom snucia opowieści, które odkryją na nowo przed wrocławianami historię dawnej dzielnicy Fabrycznej, towarzyszyć będą warsztaty z robienia kolaży. Pod okiem Liubov Shynder uczestnicy tworzyć będą własne kompozycje z przyniesionych przez siebie analogowych zdjęć Gajowic oraz Grabiszyna-Grabiszynka. Finałem projektu będzie wystawa prezentująca kolaże i fotografie wykonane przez uczestników spotkań, warsztatów i spacerów i innych wydarzeń.

Zapraszamy na jesienne wieczory przy herbacie i domowym cieście!

14.10
11:00 – 14:00 Hokej street / Hokej street – Wataha 71 / Park Jana Kasprowicza

Ekipa z Watachy 71 chce podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami związanymi ze street hokejem, z mieszkańcami różnych części Psiego Pola.
www.fb.com/events/

12:00 – 15:00 Spacer historyczny po dawnej dzielnicy Fabryczna / Pracownia Opowiadania / Fundacja Ładne Historie – Kawiarnia w Firleju, ul. Grabiszyńska 56

Fundacja Ładne Historie zaprasza w dwa sobotnie popołudnia na spacery po Gajowicach i Grabiszynie-Grabiszynku. Mieszkańcy przy wsparciu Lili Len i Macieja Wlazło, odkryją tajemnice i ciekawostki dzielnicy oraz sami wykonają zdjęcia jej najciekawszych zakątków. Finałem projektu będzie wystawa prezentująca prace artystyczne i fotograficzne wykonane przez uczestników spacerów i innych wydarzeń. Zapraszamy na jesienne spotkania w terenie!
www.fb.com/events/

18:00 – 20:00 Haiku na działkach. Wieczór z poezją działkową / Ołbiński Ogród Otwarty / Ołbin Wrocław – ROD „Lepsze jutro”, ul. Jaracza

Zapraszamy na wieczór z poezją działkową grupy „Jesienne liście”, tworzącej wiersze haiku o tematyce działkowej i przyrodniczej. Podczas jesiennych wieczorów w 2015 roku, grupa seniorek i seniorów stworzyła w ramach mikroGRANTÓW ponad 300 wierszy. Część z nich będziecie mogli usłyszeć na ołbińskich ogródkach. Jeśli sam tworzysz i chcesz się podzielić swoją twórczością - zapraszamy. Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa prac malarskich, wykonanych na warsztatach 1 października.

Spotykamy się w sobotę, 14 października o 18.00 na ROD "Lepsze Jutro".
www.fb.com/events/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

mikro-postaci-sierpien (6)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail