Zgłoś uwagę

Dzieje się w mikroGRANTACH ESK Wrocław 2016!

W tym roku jesteśmy już po dwóch naborach do programu mikroGRANTY ESK Wrocław 2016, a do 15 sierpnia czekamy na Wasze pomysły do Edycji 15. – specjalnej. Dzieje się u nas coraz więcej, dlatego też, co tydzień będziemy Was informować o tym, gdzie i kiedy możecie nas szukać w mieście. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Spotkanie informacyjne / konsultacje – mikroGRANTY
W środę zapraszamy Was do Wrocławskiego Klubu Formaty na spotkanie informacyjne mikroGARNTÓW ESK Wrocław 2016. Dowiecie się na nim najważniejszych informacji dotyczących mikroGRANTÓW, które pomogą Wam przygotować się do trwającego obecnie, ostatniego w tym roku, naboru do Edycji 15. – specjalnej.

Dodatkowo zapraszamy Was na terenowe konsultacje Waszych pomysłów na działania w ramach Edycji 15. – specjalnej mikroGRANTÓW. W czwartek czekamy na Was na Psim Polu
w Centrum Biblioteczno – Kulturalne FAMA, a w piątek jesteśmy na Śródmieściu w Ośrodku Działań Twórczych Światowid.

10.08.2017 | od 16:30 do 17:30
Wrocław ul. B. Krzywoustego 286 / CBK FAMA
11.08.2017 | od 17:00 do 19:00
Wrocław ul. S. Sempołowskiej 54a / ODT Światowid

2. mikroAGORA
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zwycięskich projektów czerwcowego naboru w Programie mikroGRANTY ESK Wrocław 2016, poznać lokalnych aktywistów i aktywistki z Twojej okolicy lub zainteresował Cię pomysł, który będziemy realizować na Twoim podwórku, a może chcesz dołączyć i zamierzasz zaoferować swoją pomoc w jego realizacji – zapraszamy w najbliższą sobotę na 2. edycję mikroAGORY! Autorzy i autorki pomysłów, docenionych przez komisję w minionym naborze, biorą miasto w swoje ręce i zaprezentują, to co planują zrealizować na swoich osiedlach. Spotkajmy się w BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura (ul. Świdnicka 8b).

TUTAJ lista zwycięzców i zwyciężczyń 14. Edycji – specjalnej mikroGRANTÓW.

12.08.2017 | od 11:00 do 14:00
ul. Świdnicka 8b / BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura
FB

Ołbiński Ogród Otwarty /
To projekt realizowany w ramach Edycji 14. – specjalnej mikroGRANTÓW, którego celem jest stworzenie otwartego dla wszystkich ogródka działkowego. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Was na pierwsze spotkanie na terenie jednego z wrocławskich ogrodów działkowych, którego przestrzeń, dzięki współpracy mieszkańców Ołbina i okolicznych osiedli, stanie się miejscem spotkań, wypoczynku, rekreacji i innych aktywności ogrodowo – artystyczno – edukacyjnych. Warsztaty, z architektką krajobrazu Wiktorią Matejko, są zaproszeniem dla  mieszkańców osiedla, ROD – owców i obcokrajowców oraz wszystkich, którzy mają ochotę włączyć się w inicjatywę do wspólnego projektowania i zagospodarowywania działki. Na wydarzenia realizowane w ramach Ołbińskiego Ogrodu Otwartego będziemy Was zapraszać aż do później jesieni!

13.08.2017 | od 11:00
ul. Reja 65 / ROD „Westerplatte”
FB

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

mikrogranty-1497955890

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail