Zgłoś uwagę

Dzielimy się ciepłem z potrzebującymi!

Siedziba Biura Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 – BARBARA (Świdnicka 8c) dołączyła do zainicjowanej w Warszawie akcji "Wymiana Ciepła". Przy wejściu do Barbary od Świdnickiej stanął wieszak, który służy do wymieniania się ciepłem, czyli zostawiania zimowych ubrań, którymi chcemy się podzielić z innymi. Pierwsze ubrania pojawiły się już dzisiaj po południu, ale idea jest taka, by przynosić je codziennie i każdego dnia dokładać kolejne. Każdy może włączyć się do akcji.

Wieszak przed Barbarą będzie wystawiony od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-20:00.Na noc pracownicy będą go chować do środka, aby ubrania nie zamokły. Do akcji dołączyły również inne miejsca we Wrocławiu m.in. Wrocławski Dom Literatury - Klub Proza oraz Teatr Muzyczny Capitol.

Jak skorzystać? Wszyscy, którzy marzną i potrzebują ciepłej odzieży są tutaj mile widziani. Wystarczy przyjść, podejść do wieszaka, wybrać coś dla siebie i wybraną rzecz bezpłatnie zabrać ze sobą.

Chcesz pomóc? - przynieś czyste i niezniszczone ubranie i zostaw na wieszaku. Czapki, szaliki, rękawiczki możesz zostawić w skrzyni pod wieszakiem.

Co przynieść? Obecnie najbardziej potrzebne są ciepłe rzeczy: kurtki, płaszcze, swetry, bluzy, polary, bluzki, spodnie. Ubrania dla dorosłych i dla dzieci, we wszystkich rozmiarach.Jeśli akcja się przyjmie wieszak będzie stał tutaj aż do wiosny, a może i przez cały rok. Niezależnie od pory roku zawsze przecież warto się podzielić rzeczami, których już nie nosimy, a które mogą jeszcze służyć innym.

Zachęcamy do udziału i pięknie dziękujemy za ciepła ubrania!
FB: https://www.facebook.com/wymianaciepla/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1930516383843982/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

wieszak na zewnątrz szalik wieszak wewnatrz Barbary wymiana wieszak na zewnatrz Barbary plakat wewnatrz Barbary

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail