Zgłoś uwagę

Najmodniejszym kwiatami tegorocznego Dnia Kobiet będą… te z origami, których płatki ozdobione są cytatami z wierszy o kobietach (i dla kobiet) polskich poetów. A to wszystko dlatego że 8 marca rusza głosowanie do 3 edycji Wyborów Literackich!

Projekt „Świat kręci się wokół Kaczmarka” i „Cztery podróże w czasie po Ołbinie, czyli żywe kadry dawnego Wrocławia” zwyciężyły w głosowaniu internetowym na MikroGRANTY ESK 2016.

We wtorek, 28 kwietnia, o godz. 16:00 w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego (We wtorek, 28 kwietnia, o godz. 16:00 w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego (Rynek-Ratusz 27) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu seminariów programowych ESK, poświęcone programowi „Więcej niż teatr”. Rynek-Ratusz 27) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu seminariów programowych ESK, poświęcone programowi „Więcej niż teatr”.

Zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu książki kulinarnej organizowanego przez Biuro Europejskiej Stolicy Kultury w ramach jednej z najważniejszych imprez plenerowych Wrocławia, Europy na widelcu, którą co roku na początku czerwca odwiedza kilkadziesiąt tysięcy wrocławian i turystów.

Od czerwca 2015 do końca roku 2016 każdy wtorek będzie poświęcony regionowi. W programie dominować będą, przede wszystkim, sprawy Dolnego Śląska, aczkolwiek region rozumiemy dużo szerzej. Dlatego będziemy podejmować sprawy pozawrocławskie, sąsiednich województw i naszych sąsiadów  z Niemiec i Czech.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail