Zgłoś uwagę

ESK codziennie w Radio Wrocław Kultura

Radio Wrocław Kultura_slajder

Od tygodnia nadaje Radio Wrocław Kultura – pierwsza w Polsce stacja radiowa, której program jest w całości poświęcony kulturze. Emisja odbywa się w technologii cyfrowej, a stacji można słuchać m.in. na platformach cyfrowych, w Internecie lub na radioodbiornikach, przystosowanych do odbioru w technologii DAB +.

Codziennie od poniedziałku do piątku, po  godz. 17.15, można usłyszeć najświeższe informacje dotyczące przygotowań do całorocznych obchodów Europejskiej Stolicy Kultury 2016. W bloku poświęconym ESK można posłuchać rozmów z członkami Rady Kuratorów ESK 2016 i osobami z nimi współpracującymi, pracownikami Biura ESK 2016, osobami bezpośrednio zaangażowanymi w projekt ESK 2016 we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. W Radio Wrocław Kultura będzie można dowiedzieć się, jak wyglądały obchody ESK w innych miastach Europy, na czym polega współpraca międzynarodowa Wrocławia w ramach programu ESK 2016 oraz jak wyglądają prace nad programem artystycznym w San Sebastián – drugiej ESK w roku 2016. Częstymi gośćmi będą także osoby realizujące swoje projekty w ramach programów wsparcia dla mieszkańców, m.in. programów mikroGRANTY ESK 2016 i Mosty.

W Radio Wrocław Kultura można już było usłyszeć m.in. Dominikę Kawalerowicz, która opowiedziała o Olimpiadzie Teatralnej, mającej miejsce w Pekinie pod koniec roku, a na której wystąpił wrocławski Teatr ZAR. Audycję można odsłuchać: TUTAJ.

Radio Wrocław Kultura można słuchać także on-line: http://www.radiokultura.prw.pl/

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail