Zgłoś uwagę

Mniejszość łemkowska i ukraińska,  argentyński bandeonista Pablo Mainetti, baskijski akordeonista Jon Paul Laka… Co ich łączy? Barokowa muzyka Henrego Purcella w nowych aranżacjach muzycznych! Dzieło „The Fairy Queen” Henrego Purcella stało się źródłem inspiracji dla artystów, którzy podczas premiery spektaklu „Królowa wróżek: Sen nocy letniej” zaprezentują swoje rodzime tańce właśnie do muzyki barokowej. Poznajcie naszych artystów bliżej.

Opowieści o „złotym pociągu”, tradycjach górniczych, podziemnych korytarzach, warsztaty ceramiczne dla dzieci oraz prezentacja wystawy to atrakcje regionalnego wtorku w Barbarze 22 września 2015 r.

Gospodarzem 11 Wtorku Regionalnego w Barbarze będzie Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu.  Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki to powstały na terenie zamkniętej w 1996 r. Kopalni Węgla Kamiennego Julia w Wałbrzychu kompleks łączący w sobie funkcje muzealne, Kulturalne, wystawiennicze, edukacyjne, usługowe oraz siedzibę organizacji pozarządowych.  To najlepszy przykład rewitalizacji terenów poprzemysłowych przez kulturę na Dolnym Śląsku.

Brak wydarzeń. Sprawdź wydarzenia na najbliższe dni.
Brak projektow. Sprawdź projekty na najbliższe dni.

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail