Zgłoś uwagę

Fantastyczne światy na e-booku

Opowiadania nominowane do tegorocznej nagrody im. Janusza A. Zajdla są już dostępne za darmo w formie e-booka. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w fantastyczne światy jeszcze przed Polconem, który rozpocznie się za dwa tygodnie we Wrocławiu. Wśród nominowanych znalazły się teksty autorstwa: Doroty Dziedzic-Chojnackiej, Magdaleny Kucenty, Marcina Sergiusza Przybyłka, Przemysława Zańko i Roberta M. Wegnera.

Nagroda Literacka Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla to najstarsza i najbardziej prestiżowa nagroda dla twórców literatury fantastycznej. Zwycięzcy w kategoriach powieść i opowiadanie wyłonieni zostaną na drodze głosowania uczestników Eurokonferencji - Polcon, która w tym roku odbędzie we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 18-22 sierpnia. Wszystkich, którzy wybierają się na konwent miłośników fantastyki, zachęcamy do zapoznania się opublikowanym zbiorem, aby też mogli stać się pełnoprawnymi członkami jury. Dla nieobecnych istnieje możliwość wykupienia tzw. akredytacji wspierającej, która uprawnia do głosowania. Opowiadania do ściągnięcia w formacie pdf, epub lub mobi dostępne są na stronie www.zajdel.art.pl [T U T A J]. Tam również można uzyskać wszelkie informacje dotyczące nagrody.

 

To jeszcze nie koniec książkowych atrakcji! Za pośrednictwem polconowego sklepu internetowego [T U T A J] już można nabyć tytuły przygotowane specjalnie z okazji Eurokonferencji: dwie publikacje o polskich pisarzach fantasy i science fiction: Album „Goście Polcon 2016” oraz „Światy Polskiej Fantastyki”. Ponadto nakładem Agencji Solaris ukaże się limitowana edycja zbioru opowiadań „Pamiętamy Babilon” autorstwa Iana Watsona – gościa specjalnego tegorocznej edycji.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

swiaty-polskiej-fantastyki.jpg nominacje_za2015_p06 nominacje_za2015_p07 nominacje_za2015_p08 nominacje_za2015_p09 nominacje_za2015_p10 watson-pamietamy-babilon-652x1030

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail