Zgłoś uwagę

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK | Odcinek 8

6 września, godz. 20:00
Odcinek 8 - "Życie tworzy żarty" (Stand-Up)

Wystąpią:

Mateusz Świerski – Komik, improwizator, filozof, superbohater i marzyciel z nieco wybujałą fantazją. Słowem chciałby zmienić świat, ale jest zbyt leniwy. Na scenie nie boi się poruszać żadnego tematu. Paskudne cholerstwo, nie da się tego wyplenić.

Adam van Bendler – Trójmiejski komik Stand-Raper. Ojciec Stan-Up Trójmiasto. Wielki optymista z lekkimi skłonnościami samobójczymi. Twórca tezy "Bez dystansu nie ma baunsu"

Maciej Brudzewski – Komik z Olsztyna prowadzący scenę o nazwie Stand-up Inferno w Galerii Sowa, Pubie Perła Live (Giżycko) oraz Pubie Perła Live (Szczytno). Jako gospodarz na scenie gościł między innymi Ablearda Gizę, Kacpra Rucińskiego, Wiolkę Walaszczyk i Rafała Paczesia. Działa niecały rok, a już rewelacyjnymi występami wypracował sobie finał na 2 edycji Antrakt Stand-Up Festiwal. Jego największym sukcesem było zbicie piony z Piaskiem, największą porażką- nietrafiona piona z Edytą Górniak. Jego występy to opowieści z życia wzięte, Maciej regularnie ogląda „Szkołę” i „Szpital", dlatego wie o życiu niemal wszystko!

Kiedy: wtorek, 6 wrzesień, godz. 20:00
Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław
Za ile:
16 zł Promocyjny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;
20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;
Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu (w miejscu wydarzenia).
Uwaga:
 Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

festiwal wrocek logo

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail