Zgłoś uwagę

Finał Wyborów Literackich już w niedzielę

slajderWyboryLiterackie

Czy Witkacy wygra na Mazowszu? Kto rządzi Dolnym Śląskiem? I dlaczego Sapkowski opanował całą Polskę. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju Wybory Literackie. Twój głos jest najważniejszy! Zagłosuj na ulubionego pisarza i zobacz kto wygrał. 

W Wyborach Literackich każdy czytelnik ma głos. Dzięki twojemu zaangażowaniu zwracamy uwagę na polskich pisarzy i literaturę, a na dodatek tworzymy jedyny w swoim rodzaju sondaż literackich gustów. Rywalizacja jest naprawdę zażarta! Wystarczy kliknąć „głosuję na” na stronie www.wyboryliterackie.pl

witkacyWybierz literaturę

Akcja odbywa się w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i ma na celu promowanie polskich pisarzy i literatury oraz stworzenie wielkiego i unikatowego sondażu opinii. W niedzielę na wrocławskim Rynku i w wybranych miejscach spotkasz naszych wolontariuszy. Na specjalnie przygotowanej karcie do głosowania będziesz mógł wpisać swojego ulubieńca. Głosować możesz także online nie ruszając się z fotela.

To już druga edycja

Głosowanie kończy się w niedzielę o godzinie 23.00. Na bieżąco możesz sprawdzać wyniki online na stronie: http://wyboryliterackie.pl/statystyki/, a w przyszłym tygodniu opublikujemy policzone głosy z akcji na żywo. 

To jednak nie koniec. Po 16 listopada akcja toczy się dalej. W przyszłym roku czekają nas wybory parlamentarne i prezydenckie. Kto zostanie narodowym wieszczem? To zależy tylko od ciebie. Zamierzamy spytać wszystkich Polaków o ich ulubieńców.  Śledź naszą stronę i zagłosuj na polskiego pisarza. 

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail