Zgłoś uwagę

Forum ESK - Chris Baldwin

Biuro Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 bardzo serdecznie zaprasza 7 czerwca na Forum ESK poświęcone sztuce performance w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Podczas spotkania będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się trwającemu świętu kultury i rozmaitym czynnikom, które wpływają na jego realizację, akcentując kontrowersyjną i interesującą jednocześnie sztukę performance.

Dyskusję poprowadzi kurator działu performance ESK Wrocław 2016, Chris Baldwin. Spotkanie odbędzie się w BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura (ul. Świdnicka 8c) 7 czerwca o godzinie 18.00. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą rozmawiać o ESK Wrocław 2016, o kolejnym wydarzeniu z Kwartetu Flow.

Forum ESK to seria otwartych debat moderowanych wokół tematów, jakie pojawiły się w trakcie tworzenia i realizacji ESK Wrocław 2016. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania. Program prezentuje się następująco:

 

  • 28.06.2016 – „Wrocław na salonach Europy, czy salonem Europy?” Prowadzenie: redaktor Katarzyna Janowska. Goście: Katarzyna Wielga-Skolimowska Dyrektor Instytutu Polskiego w Berlinie, Paweł Potoroczyn Dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza.
  • 18.07.2016 – Forum ESK Agnieszki Franków-Żelazny (muzyka)
  • 12.08.2016 – Forum ESK Michała Bieńka (sztuki wizualne)

Będziemy zaszczyceni jeżeli przyjmą Państwo zaproszenie i zechcą porozmawiać o święcie miasta, marzeniach i przyszłości kultury.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

 

WYDARZENIE NA FACEBOOK

 

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

forum-esk-2016-1462875494

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail