Zgłoś uwagę

FORUM ESK o współpracy międzynarodowej

Biuro Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 bardzo serdecznie zaprasza 28 czerwca o godz. 18.00 na kolejne dyskusyjne Forum ESK poświęcone europejskiemu wymiarowi obchodów ESK Wrocław 2016 pt. „Wrocław na salonach Europy, czy salonem Europy?”. Podczas spotkania będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się trwającemu świętu kultury i rozmaitym czynnikom, które wpływają na jego realizację, kładąc akcent na aspekty międzynarodowe współpracy kulturowej.

Dyskusję poprowadzi Katarzyna Janowska - b. szefowa TVP Kultura, redaktor naczelna działu kultury w Grupie Onet-RASP. Gośćmi Forum będą Katarzyna Wielga – Skolimowska, dyrektorka Instytutu Polskiego w Berlinie oraz Paweł Potoroczyn, dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza. Spotkanie odbędzie się w Barbarze (ul. Świdnicka 8c) we wtorek 28 czerwca o godzinie 18.00.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą rozmawiać o ESK Wrocław 2016 w kontekście współpracy międzynarodowej i nie tylko.
Forum ESK to seria otwartych debat moderowanych wokół tematów, jakie pojawiły się w trakcie tworzenia i realizacji ESK Wrocław 2016. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania. Program prezentuje się następująco:
18.07.2016 – Forum ESK Agnieszki Franków-Żelazny (muzyka)
12.08.2016 – Forum ESK Michała Bieńka (sztuki wizualne)
Będziemy zaszczyceni jeżeli przyjmą Państwo zaproszenie i zechcą porozmawiać o święcie miasta, marzeniach i przyszłości kultury.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

forum-esk-2016-1462875494

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail