Zgłoś uwagę

Forum ESK: sztuki wizualne

Biuro Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 bardzo serdecznie zaprasza 12 sierpnia na Forum ESK poświęcone sztukom wizualnym Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Podczas spotkania będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się trwającemu świętu kultury i rozmaitym czynnikom, które wpływają na jego realizację, kładąc akcent na szeroko pojmowane sztuki wizualne.

Dyskusję poprowadzi Maciej Przestalski, dziennikarz Radio Wrocław Kultura. Spotkanie odbędzie się w Barbarze (ul. Świdnicka 8c) 12 sierpnia o godz. 17.00. Będzie ono miało formę rozmowy z kuratorem ds. sztuk wizualnych ESK, Michałem Bieńkiem oraz zaproszonymi gośćmi. Dodatkowo zostaną zaprezentowane materiały dotyczące niektórych projektów.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą rozmawiać o ESK Wrocław 2016, o sztukach wizualnych oraz o połączeniu tych dwóch tematów.

Forum ESK to seria otwartych debat moderowanych wokół tematów, jakie pojawiły się w trakcie tworzenia i realizacji ESK Wrocław 2016. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się jesienią!

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

FORUM ESK

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail