Gazeta ESK: "Przeżyjmy to jeszcze raz"

5 milionów uczestników, 2000 wydarzeń i niezliczona liczba emocji oraz artystycznych przeżyć. W 7 numerze Gazety ESK, Europejską Stolicę Kultury Wrocław 2016 podsumowują wrocławianie, artyści, dziennikarze, socjologowie, organizatorzy. Na 32 stronach znalazły relacje, wywiady, sylwetki, fotoreportaże, podsumowania, oceny i omówienia wydarzeń z poszczególnych dziedzin kuratorskich. Rozmawiamy m.in. z kompozytorem Pawłem Romańczukiem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem. Socjalogów pytamy o "efekty ESK" i szanse dla wrocławskiej, polskiej i europejskiej kultury, po tym co zdarzylo się w2016 roku. Pokazujemy, jak nas widziały media zagraniczne, a jak mieszkańcy miasta. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Gazetę ESK nr 7 w wersji papierowej znajdziecie w Barbarze oraz wielu instytucjach kultury. Zapraszamy także do lektury wszystkich numerów „Gazety ESK” z 2016 roku pełnych opisów wydarzeń i tekstów znakomitych autorów. Znajdziecie je w internecie w wersji pdf: T U T A J

Gazeta ESK nr 7