Zgłoś uwagę

Giełda płyt w ramach Światowej Stolicy Jazzu

W ramach obchodów Światowego Dnia Jazzu oraz na zakończenie Festiwalu Jazz Nad Odrą zapraszamy na Giełdę Płyt. Jest to wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą bądź wymianą rozmaitych wydawnictw muzycznych (płyt winylowych, cd, dvd, mc, książek, prasy, plakatów itd).

W doskonałej przestrzeni wystawienniczej, podczas wielu muzycznych atrakcji odbywających się tego dnia w kompleksie Hali Stulecia, w kuluarach hali czekać będzie na wszystkich ogromna ilość płyt (zarówno nowych, jak i używanych)z rozmaitych gatunków muzycznych (jazz, rock, funk, blues, soul, punk, cold wave, folk itd.), a także wszelkie rzeczy związane z fonografią. Wstęp na giełdę jest wolny zarówno dla wystawców, jak i kupujących. Wystawców obowiązuje jednak rezerwacja stolików, dlatego jeśli chcesz przyjechać na giełdę z własnymi płytami, napisz mail lub zadzwoń(jakubbbb1@o2.pl / 608 087 675). Miejsca z pewnością starczy dla wszystkich.


Giełda jest również świetną okazją do rozmów i wymiany opinii o muzyce, służy nawiązaniu kontaktów pomiędzy melomanami, czy, w końcu, jest dobrym sposobem na spędzenie muzycznego i rodzinnego popołudnia. Na giełdę zapraszamy w sobotę 30 kwietnia od 11:00. W czasie trwania giełdy przy Pergoli Wrocławskiej odbywać się będą Koncerty Big Bandów, a po giełdzie, w Hali Stulecia, zapraszamy na koncert galowy 52. Festiwalu Jazz Nad Odrą. (www.jazznadodra.pl)

30.04.2016 (sobota)

kuluary Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1)

11:00 – 16:00

wstęp wolny

 

info / rezerwacja miejsc:

608 087 675

jakubbbb1@o2.pl

 

Zapraszają:

Dolnośląska Giełda Fonograficzna

Official Boutique Jazz nad Odrą Festival (www.jazznadodra.pl)

Sklep Muzyczny De’Molika

Kolekcjoner Muzyczny

Więcej informacji: T U T A J

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

giełda płyt

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail