Zgłoś uwagę

GOJIRA zagra na Capital Of Rock!

Z radością informujemy, że Gojira uzupełnia line-up Capital Of Rock. Zespół zagra na jednej scenie z Rammstein, Limp Bizkit, RED i OCN. Gojira zagra w zastępstwie za Bullet For My Valentine (więcej o tym, dlaczego zespół nie mógł wystąpić we Wrocławiu ⇒ T U T A J)

Jednocześnie chcemy podzielić się bardzo dobrą informacją, że w trakcie prac produkcyjnych udało nam się wygospodarować dodatkową pulę miejsc na wyprzedanym w tym dniu Stadionie Wrocław. Bilety trafiły już do sprzedaży na eventim.pl

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Nie mamy żadnych wątpliwości, że zespół Gojira zaskarbił sobie serca fanów rocka w Polsce, a jego popularność wciąż rośnie. Ostatni album grupy „Magma”, wydany w czerwcu tego roku, zdążył zebrać świetne recenzje zarówno pośród fanów, jak i w mediach muzycznych.Czekamy z niecierpliwością na wykonanie nowych znakomitych kompozycji na żywo we Wrocławiu.

Gojira wystąpi w zastępstwie za Bullet for My Valentine. Walijska grupa ze względu na trudności logistyczne z powodu tajfunów panujących w Japonii nie mogł dotrzeć do Wrocławia, aby wystąpić na festiwalu Capital Of Rock 2016, w oświadczeniu do fanów napisali:

"[...] w miniony weekend występowaliśmy w Japonii podczas dorocznego festivalu Summer Sonic. Nasz lot powrotny zaplanowany był na poniedziałkowy poranek, jednak z powodu zniszczeń spowodowanych przez tajfun Mindulle zostaliśmy zmuszeni do pozostania w Japonii. W tej chwili nie wiemy jeszcze, kiedy będziemy w stanie wrócić do domu, poinformowano nas jednak, że najwcześniej będzie to możliwe we czwartek. Fakt, że podany termin jest niepewny, zmusił nas do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu naszego występu na festiwalu Capital of Rock, odbywającego się w ten weekend w Polsce.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, na którą zupełnie nie mieliśmy wpływu i prosimy o wyrozumiałość. Ze swojej strony zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wynagrodzić tę stratę naszym polskim fanom w najbliższej przyszłości.


BFMV". 

Festiwal Capital Of Rock, odbędzie się w najbliższą sobotę (27 sierpnia) na Stadionie Wrocław.

Zapraszamy!

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Gojira capital of rock timetable

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail