Zgłoś uwagę

Gra Miejska - Sąsiadujemy na Brochowie

Szymek ma 12 lat i pochodzi z Łodzi. Jest dosyć grzecznym chłopcem, nieźle się uczy w szkole, ma dużo kolegów i koleżanek. Jak wielu chłopców bardzo interesuje się historią. Lubi też bawić się kolejką, bo kocha pociągi! Całymi dniami mógłby obserwować jak mkną po szynach. Szymek całkiem dobrze też gra w piłkę. Co roku jeździ na wakacje do swojej Babci na Brochów. Bardzo kocha swoją Babcię, lubi to miejsce i interesuje się jego historią, dlatego zawsze chce zostać dłużej... Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy i trzeba wracać do domu!

Zapraszamy wszystkich na grę miejską na Brochowie!

Szukamy Szymka!

Tym razem, Szymek wpadł na pomysł, aby zostać na Brochowie dłużej... Tak dobrze się tutaj czuje, że nie chce wracać do Łodzi, do szkoły, obowiązków domowych i życia w wielkim mieście. Na Brochowie jest tak fajnie! 
Szymek wyszedł więc od Babci z mieszkania i gdzieś się schował… Babcia bardzo się o niego martwi! Szymek na pewno nie chciałby robić jej przykrości, jednak pokusa tym razem okazała się zbyt silna! Pomóżmy Babci odnaleźć wnuczka!


Cel gry:
Musimy pomóc Babci odnaleźć Szymka! Zadanie nie będzie łatwe, ale mamy pewne wskazówki. Szymek bardzo lubi historię, pociągi i sport (najbardziej piłkę nożną!). Odwiedzenie jego ulubionych miejsc powinno pomóc w jego odszukaniu… 
Zaczynamy od domu Babci na ulicy Centralnej 16, przy rogu z Tatarską.

 

Data: 15.07 (sobota)
Start: 11:00
Miejsce startu: ul. Centralna 16 (przy rogu z Tatarską) 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/1565070143526796

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Gra Miejska - Sąsiadujemy na Brochowie fot. Bartosz Augustyniak

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail