Zgłoś uwagę

Guitar Masters 2016: zmiany w programie

W dniu wczorajszym zaskoczyła nas informacja o problemach zdrowotnych Tommy’ego Emmanuela, który zmuszony jest odwołać najbliższe koncerty i nie będzie w stanie wystąpić we Wrocławiu w przyszłym tygodniu. Pomimo niedyspozycji Tommy’ego informujemy, że Gala Guitar Masters odbędzie się zgodnie z planem 16 listopada we Wrocławskim Centrum Kongresowym o godz. 19:00.

Na koncercie planowany jest, jak pierwotnie, występ Martina Taylora, Piotra Resteckiego oraz laureatów pierwszej edycji konkursu Guitar Masters 2016 kategorii fingerstyle.

W związku z odwołaniem występu przez Tommy’ego Emmanuela, w jego proponujemy 2 nowe propozycje artystyczne: uwielbianego przez publiczność i uznanego przez Tommy’ego amerykańskiego gitarzystę Prestona Reeda, a także energetyczny zespół world music Que Passa. Całość wydarzenia potrwa około 3 godzin z przerwą.

Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w koncercie, mimo zmiany w części programu. Jak zwykle najwyższy poziom wydarzenia gwarantuje dyrektor artystyczny Festiwalu - Krzysztof Pełech.

Osoby które wcześniej zakupiły już bilet na koncert szczegółowo informujemy drogą mailową lub telefoniczną.
Można również skontaktować się z nami pod nr tel. 71 71 830 17 lub email: ach@guitarmasters.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

we-turn-1475580231

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail