Zgłoś uwagę

Idź z DUCHEM GRY! Wielka gra miejska ESK Wrocław 2016 i przedsmak spektakularnego „Przebudzenia”

Na niecały miesiąc przed Weekendem Otwarcia Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zaprasza wrocławian do udziału w drużynowej grze miejskiej (sobota, 19 grudnia) nawiązującej do „Przebudzenia”  - spektakularnego styczniowego pochodu Czterech Duchów Wrocławia w reżyserii Chrisa Baldwina. Będzie to największe wydarzenie w powojennej historii miasta. Już teraz można poczuć się jego częścią, wystarczy pójść z Duchem Gry.

Z DUCHEM GRY!
Każda drużyna otrzyma mapkę z trasą gry. Obejmie ona najbardziej charakterystyczne miejsca związane z kulturą, w tym Narodowe Forum Muzyki, Kino Nowe Horyzonty czy galerię BWA Design. Gra miejska polegać będzie na rozwiązywaniu wręczanych przez Duchy Wrocławia zadań. Przyda się wiedza o kulturze i historii miasta oraz odrobina sprytu. Na najlepszych czekają nagrody specjalne, na wszystkich natomiast prezenty od Europejskiej Stolicy Kultury. Uczestnictwo w grze to okazja do tego, aby poznać lepiej własne miasto, zajrzeć do wspaniałego budynku Narodowego Forum Muzyki, ale też dowiedzieć się więcej o Europejskiej Stolicy Kultury.

PRZEBUDZENIE
„Z Duchem Gry!” to zaproszenie mieszkańców Wrocławia do udziału w „Przebudzeniu” – finale Weekendu Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 (17 stycznia). Pod przewodnictwem czterech Duchów – Wielu Wyznań, Innowacji, Odbudowy i Powodzi dziesiątki tysięcy osób przejdą z czterech dzielnic do wrocławskiego Rynku w największym pochodzie w historii miasta. Zwieńczeniem przemarszu będzie spektakularne widowisko w Rynku. 

 

Więcej o "Przebudzeniu" można przeczytać: T U T A J

Regulamin do pobrania

 

 

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Gra Miejska plakat gra miejska B3_www

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail