Zgłoś uwagę

In Between Festivals | Jule Flierl i Paweł Sakowicz

Środa – 18.05.2016, godz. 19:00, bilety: 20 zł
MiserArt
ul. Cybulskiego 35A, Wrocław

In Between Festivals

To nie kolejny festiwal, tylko całoroczny cykl koncertów i spektakli tańca współczesnego. Przez cały 2016 rok do Wrocławia przyjeżdżać będą jazzowi muzycy i tancerze z Berlina.
Po to by spotykać się z wrocławską publicznością i polskimi wykonawcami, w miejscach rozsianych po całym mieście. To ponad 30 wydarzeń, które odbędą się w takich miejscach jak MiserArt, Łokietka 5, Ośrodek Postaw Twórczych, ToTu, Firlej, Centrum Inicjatyw Artystycznych, Centrum Reanimacji Kultury i w BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura.JULE FLIERL „ORPHEUS”
Solo jest dekonstrukcją wczesnoromantycznej arii „Che faro senza Euridice” z opery “Orfeusz i Eurydyka”, jej meodii, słów, narracji, emocji i gestów. Fragmenty arii Orfeusza akumulują, zapętlają się, opóźniają i zmieniają swoją prędkość by sformułować nową struktrę muzyczną. To rozśpiewana rzeźba preformensu, który eksploruje materialność arii, względem cichych gestów romantycznego baletu.PAWEŁ SAKOWICZ „TOTAL”
Spekulowanie o wirtuozerii tanecznej to myślenie, które może opierać się n adoświadczeniu, ale niekoniecznie daje się empirycznie sprawdzić. Celem takiej spekulacji jest osiągniecie określonego obrazu wirtuozerii tanecznej poprzez wykorzystanie przewidywalnych zmian ekonomicznych, politycznych i metahumanistycznych. Cechą charakterystyczną spekulacji o wirtuozerii tanecznej jest podejmowanie ryzyka w budowaniu radykalnych scenariuszy dotyczących polityki pragnień.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

In between festivals 2

Podziel się

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail