Zgłoś uwagę

INFORMATOR KULTURALNY ESK WROCŁAW 2016

Oddajemy w Państwa ręce czerwcowy program wydarzeń w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, a wraz z nim wszystkie niezbędne informacje o koncertach, festiwalach i projektach we Wrocławiu. W tym miesiącu zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, o którym więcej szczegółów poniżej.

Informatory można przejrzeć w wersji internetowej publikacji (issuu) pod tym [linkiem], bądź pobrać w wersji PDF poniżej.
Informator w wersji papierowej można znaleźć w BARBARZE (ul. Świdnicka 8c) Wrocław 2016 oraz w innych punktach na kulturalnej mapie Wrocławia.

Informatory są bezpłatne.

KONKURS: cały czerwiec na fotografii
W pierwszym miesiącu lata przygotowaliśmy dla Was fotograficzny konkurs. Zasady są proste – prosimy o zdjęcia, na których pojawia się nasz Informator Kulturalny (właśnie ten, który teraz trzymacie w dłoniach). Może być głównym bohaterem, mistrzem drugiego planu albo tłem, w kolorze lub w czerni i bieli, do góry nogami i jak tylko podpowie wam twórcza inwencja. Zaskoczcie nas!

Wygra najbardziej kreatywna fotografia! Zdjęcia zgłaszane do konkursu należy opublikować na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie i oznaczyć hashtagiem  #wro2016 oraz #informatorwro.

Konkurs potrwa do 13 czerwca, spieszcie się! W nagrodę przygotowaliśmy 3 podwójne bilety na wielkie widowisko operowe „ Hiszpańską noc z Carmen – Zarzuela Show”. To megawidowisko operowe przygotowywane jest przez Operę Wrocławską od 2013 we współpracy z artystami i choreografami z hiszpańskiego San Sebastian. W przedstawieniu wystąpi ponad 500 wykonawców! Kluczem wyboru zwycięzców będzie kreatywność fotografii. Wyniki ogłosimy 13 czerwca na stronie wroclaw2016.strefakultury.pl/informator-kulturalny-czerwiec. Regulamin konkursu dostępny jest pod tym samym adresem oraz poniżej.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

INFORMATOR KULTURALNY ESK WROCŁAW 2016 png

Pliki do pobrania

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail