Zgłoś uwagę

JAZZowe i BLUESowe jam sessions w Autografie

Po kilkumiesięcznej przerwie wracają comiesięczne wieczory z cyklu jazz jam i bluesowy jam sessions! Fanów improwizowanego grania w gorącej atmosferze klubu Autograf przy ul. Mazowieckiej 17 zapraszamy na pierwszy w nowym roku jazzowy i bluesowy jam w towarzystwie wrocławskich muzyków.

JAZZ
Stęsknionych za regularną obecnością jazzowych dźwięków nie brakuje w mieście odbywającego się  wiosną Jazzu nad Odrą - jednego z najstarszych festiwali jazzowych w Polsce. Na szczęście, tradycja poza festiwalowego, klubowego grania w naszym mieście ma się coraz lepiej, gdyż coraz śmielej pojawiają się kolejne kluby, w których da się posłuchać ambitniejszej muzyki improwizowanej na żywo.

Klub Autograf przy Imparcie na Mazowieckiej należy do tych właśnie miejsc we Wrocławiu, gdzie na żywo i znowu regularnie można posłuchać dobrego jazzu.

Nie dziwi więc, że odbywające się tutaj comiesięczne  - w jeden z poniedziałków - jam sessions mają swoich stałych bywalców. W dobrym towarzystwie, w otoczeniu stworzonych przez Cezarego Chrzanowskiego wielkoformatowych fotosów gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, przyjemnie się oddycha atmosferą jazzowego klubu.


Jazz Jam Session
27 lutego, godz. 20.00

Impart - Kawiarnia Autograf ul. Mazowiecka 17
WSTĘP WOLNY


BLUES
Z przyjemnością zapraszamy na wznowione po dłuższej przerwie muzyczne spotkania z cyklu bluesowy jam session. Mroźny, bo przecież lutowy  wieczór bluesowy zapowiada się na bardzo gorący!

Zainaugurowane jeszcze w styczniu 2011 roku, bluesowe jamy zadomowiły się w kalendarzu imprez w klubie Autograf  przy Imparcie na Mazowieckiej 17.  W jeden z wtorków każdego miesiąca przyciągają one bardzo liczne grono stałych bywalców, miłośników "poczciwego" bluesa, fanów i przyjaciół muzyków - głównie zespołu HooDoo Band, którzy wspólnemu muzykowaniu nadają rytm i styl. Ideą tych spotkań jest przywołanie ducha legendarnych klubów muzycznych i tworzenie otwartej, przyjaznej sceny dla młodych - i nie tylko - wrocławskich muzyków.

Porządna dawka bluesa to frajda dla ucha, a w wykonaniu artystów tworzących te wieczory to nieprawdopodobna dawka dobrej energii.
Bywa, że wieczory te trwają po kilka godzin!
Zapraszamy!

Blues Jam Session
28 lutego, godz. 20.00
Impart - Kawiarnia Autograf ul. Mazowiecka 17
WSTĘP WOLNY

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

BLUES fot. arch. zespołu jazz - fot. Sergiusz Głód

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail