Zgłoś uwagę

Jonathan Carroll we Wrocławiu, Brzegu i Oławie!

Już za kilka dni Aglomerację Wrocławską odwiedzi jeden z najpopularniejszych w Polsce w ostatnich dwudziestu kilku latach pisarzy zagranicznych, Jonathan Carroll. Autor bestsellerowej Krainy Chichów zawita kolejno do Wrocławia (niedziela 21 maja, godzina 19.00), Brzegu (poniedziałek 22 maja, godzina 17.00) i Oławy (poniedziałek 22 maja, godzina 19.00).

Pisarz będzie promował swą najnowszą książkę Kolacja dla wrony, która ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS 23 maja. Czytelnicy, którzy pojawią się na którymś z trzech spotkań, będą jednak mieli możliwość jej przedpremierowego zakupu!

Jonathan Carroll urodził się 26 stycznia 1949 roku w Nowym Jorku, ale od ponad trzydziestu lat mieszka w Wiedniu. W swojej twórczości łączy elementy realistyczne i niesamowite. Jego debiutancka powieść Kraina Chichów znalazła wydawcę dopiero dzięki rekomendacji Stanisława Lema. Do innych znanych utworów Carrolla zaliczają się Głos naszego cienia, Dziecko na niebie czy Na pastwę aniołów.

Wizyta pisarza odbędzie się w ramach projektu Rozczytana Aglomeracja, programu promocji literatury realizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej przy wsparciu Domu Wydawniczego REBIS. W jego ramach odbędą się jeszcze w tym roku spotkania z takimi autorami jak Graham Masterton, Hanna Cygler czy Magdalena Knedler.

„Rozczytana Aglomeracja” to projekt, który był częścią literackiego programu ESK Wrocław 2016.

Więcej informacji: rozczytana.pl

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

GM_wolow_08 J. Carroll 2 fot. Agata Falkiewicz (Copy)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail