Zgłoś uwagę

Jubileusz 30-lecia spektaklu "Scenariusz dla trzech aktorów"

Niezapomniany seans, zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra, prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy Scenariusz dla trzech aktorów – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Spektakl odbędzie się 23 października o godz. 19.00 w Imparcie. Bilety w sprzedaży.

Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, "teatru w teatrze", na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.
Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, która wspomina go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

W 2017 roku mija 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowej trasie spektaklu – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można. Serdecznie zapraszamy!

23.10.2017 r. godz. 19.00
Sala teatralna Impartu
Ul. Mazowiecka 17
Bilety: 100 zł, 90 zł, 80 zł
KUP BILET

Scenariusz: Bogusław Schaeffer
Reżyseria: Mikołaj Grabowski
Reżyseria światła i dźwięku: Adam Sawik
Występują: Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Peszek
Premiera 28 marca 1987 w krakowskim Teatrze Scena STU
Czas trwania: 90 minut bez przerwy

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Scenariusz dla 3 aktorów_fot. materiały własne_ESKANDER Scenariusz dla 3 aktorówfot. materiały własne_ESKANDER_DSC_8974 Scenariusz dla 3 aktorów_fot. materiały własne_ESKANDER_DSC_8978 Scenariusz dla 3 aktorów_fot. materiały własne_ESKANDER_DSC_8971

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail