Zgłoś uwagę

Jubileuszowy koncert Leszka Cichońskiego w Imparcie

Koncert z okazji  60. urodzin i 35 lat na rockowej scenie jednego z najznamienitszych wrocławskich artystów, wielokrotnie nagradzanego jako najlepszy polski gitarzysta bluesowy. Jego dwie ostatnie płyty były nominowane do nagrody Fryderyków. Artysta jest pomysłodawcą Gitarowego Rekordu Guinnessa, który od 2003 systematycznie jest pobijany we Wrocławiu. Koncert odbędzie się 26 listopada w Imparcie (ul. Mazowiecka 17). Bilety w sprzedaży.

Leszek Cichoński - Podwójny Jubileusz 60/35
Utworem przewodnim tej idei jest utwór Hey Joe Jimiego Hendrixa. Sześćdziesiąte urodziny Cichońskiego to również okazja do świętowania okrągłych 75. urodzin genialnego gitarzysty, dlatego w koncercie zabrzmi kilka jego przebojów. Atrakcją będzie też  premiera nowego projektu Cichońskiego VIVA SANTANA z udziałem Jose Torresa. Na scenie Jubilatowi będzie towarzyszyło wielu przyjaciół, artystów... Zaproszenie przyjął również Gość – niespodzianka. Koncert poprowadzi  Jan Chojnacki.

Bilety w cenie 30 i 35 zł dostępne online na impart.art.pl i eventim.com oraz stacjonarnie w kasie Impartu, punktach sprzedaży Media Markt, Saturn i Empik.
KUP TERAZ

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Leszek Cichoński

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail