Zgłoś uwagę

King Ayisoba – gwiazda z Ghany zagra we Wrocławiu. Ruszyła sprzedaż biletów

Na jedyny koncert w Polsce, promujący fantastyczną płytę 1000 Can Die, przyjeżdża do Wrocławia King Ayisoba – gwiazda ghańskiej muzyki tradycyjnej. Jego występy określa się jako doświadczenie szamańskiego rytuału. Król z Ghany zagra wraz z zespołem 28 października w Imparcie podczas imprezy Wrocław Meets Africa. Bilety w sprzedaży.

Uwaga – tańsze bilety!

Ma­jąc bi­let na kon­cert King Ayisoba ku­pi­cie bi­let na Phila Mintona za 10 zł! A je­że­li już za­opa­trzy­li­ście się w wej­ściów­kę na ten kon­cert, to bi­let na Kin­ga Ay­iso­bę ku­pi­cie za 30 zł! Za­chę­ca­my do wzię­cia udzia­łu w obu wy­da­rze­niach.

King Ayisoba to artysta absolutnie fascynujący i charyzmatyczny. Nie tylko dzięki swojemu imponującemu wizerunkowi, ale również dzięki stylowi gry na kologo – niezależnie od tego, czy śpiewa w języku frafra, twi, czy we własnym łamanym angielskim w jego tekstach zawsze tkwi głębszy sens; Ayisoba to człowiek, który ma coś ważnego do przekazania. – Szczerość i naturalność artystów afrykańskich w zetknięciu z naszym konsumpcyjnym światem daje doświadczenie obcowania z czymś więcej, z pierwotną energią, którą artyści przywiozą do nas prosto z Ghany. To niemal doświadczenie szamańskiego rytuału, w którym afro-beatowy trans, śpiew wokalisty i naturalne dźwięki wydobywane przez afrykańskie instrumenty przeniosą nas do świata magicznego – zapowiada Marek Gluziński z Biura Wrocław 2016.

Za produkcję najnowszego krążka Ayisoby odpowiada sam Zea (Arnold de Boer z zespołu The Ex). Na płycie słychać elementy muzyki elektronicznej i hiplife'u (bardzo popularny ghański styl łączący lokalną muzykę highlife z hip-hopem), a także znamienitych gości. W utworze Dapagara pojawia się nigeryjski saksofonista Orlando Julius, a w Wine Lange jednostrunowe skrzypce gonju Sakuto Yongo przenoszą muzykę w inny wymiar. Nad kompozycją tytułową współpracowali ghański raper, M3nsa i legendarny producent reggae, Lee Scratch Perry.

Król z Ghany zagra we Wrocławiu z zespołem w składzie: Abaadongo Adontanga (taniec, wokal wspierający, dorgo), Ayuune Sulley (sinyaka, wokal wspierający), Gemeka Abobe Azure (bębny guluku i dundun), Ayamga Francis (bębny djembe i bemne). Wieczorowi z udziałem artystów z Ghany towarzyszyć będzie DJ’s party. Sala kameralna Impartu  zamieni się w klub taneczny, w którym tropikalne dźwięki zapewnią wrocławscy DJ-e specjalizujący się w afrykańskich rytmach: Czarny Latawiec i DJ Ryan R.

Dołącz do wydarzenia na FB

Kup bilety na wydarzenie tutaj

Bilety w przedsprzedaży w cenach: 30 zł (do 28 września), 45 zł (do 13 października) i 60 zł (do 28 października) do kupienia są w kasie Impartu (Mazowiecka 17, Wrocław), na stronach:  www.impart.art.pl oraz na platformie www.eventim.pl i w stacjonarnych punktach sprzedaży (Empik, Media Markt, Saturn).

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

King Ayisoba - photo by Nick Helderman (1) King Ayisoba - Press use only. Photographer credit required (photo_ Jacob Crawfurd) 2 (Copy) King Ayisoba - Press use only. Photographer credit required (photo_ Jacob Crawfurd) 1 (Copy) King Ayisoba - photo by Paul Bergen (Copy)

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail