Zgłoś uwagę

Kino samochodowe jako przedsmak 7. American Film Festival

American Film Festival – Amazon Open Air Car Cinema  odbędzie się w piątek 2 września na parkingu budynku Amazon I w Bielanach Wrocławskich – jednym z najnowocześniejszych centrów logistyki w Europie Goście będą mogli obejrzeć klasyki amerykańskiej kinematografii: kultowy musical „Grease” oraz „Bezsenność w Seattle”. Bilety można rezerwować na stronie kinoamazon.pl

American Film Festival – Amazon Open Air Car Cinema to jedno z największych samochodowych kin w Polsce. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00, a już o 20.00 widzowie zza kierownic swoich samochodów będą mogli obejrzeć klasyczne amerykańskie hity: “Grease” (początek ok. 20:00) oraz “Bezsenność w Seattle” (początek ok. 22:00). „Wybór filmów był oczywisty. Któż nie pamięta słynnej sceny z „Grease”, która rozgrywa się właśnie w kinie samochodowym?  Seattle natomiast to „rodzinne” miasto Amazon”. – mówi Błażej Grzechnik, Dyrektor Promocji American Film Festival. 

Wydarzenie jest bezpłatne i zaoferuje gościom możliwość doświadczenia filmowych emocji w wybrany przez siebie sposób. Na widzów będzie czekała bowiem strefa chilloutu oraz strefa food trucków z prawdziwymi amerykańskimi przysmakami.  „Bardzo się cieszymy, że możemy współtworzyć z Amazon tę fantastyczną inicjatywę. Dzięki naszej współpracy zaoferujemy lokalnej społeczności oryginalną propozycję kulturalną, promując równocześnie dobre kino amerykańskie”. – mówi Urszula Śniewgowska, Dyrektor Artystyczny American Film Festival.

Darmowe bilety można rezerwować za pomocą strony www.kinoamazon.pl.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

grease

Tagi

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail